Оформити заявку

Професія аналітика. Місця навчання і роботи

Професія аналітика. Місця навчання і роботи - Фото 1
Katerina
17/05/2021
Время чтения: 2 м

Аналітик – це людина, яка здатна знаходити рішення для різних завдань, пов’язаних з аналітикою. Його обов’язки полягають в тому, що потрібно аналізувати різні дані, на основі яких можна робити висновки. Така професія актуальна в наукових і дослідницьких закладах, держструктурах, банківських установах, а також в медицині, економіці та страховому бізнесі.

Такий професіонал зобов’язаний збирати різну інформацію, здійснювати аналіз і вміти правильно викладати її.

Особисті якості

Всі аналітики зобов’язані мати аналітичний склад розуму, за допомогою якого можна правильно формувати завдання для здійснення аналізу. Перш за все, така людина зобов’язана правильно і швидко розбиратися зі своїми завданнями. Також аналітики повинні володіти педантичністю, яка буде змушувати їх здійснювати перевірки власних висновків.

Освіта

Професіонал в сфері аналітичних даних зобов’язаний розбиратися в економічній сфері, в комп’ютерах і спеціальних додатках для обробки матеріалу. Також потрібно ідеально знати математику, вміти робити вірні висновки і розбиратися в потрібній області.

Робота

Аналітики можуть працювати на великих підприємствах для відстеження ринку, в банках і фінансових компаніях. Досить часто такі люди потрібні в фінансові установи, де щодня потрібно робити прогнози цін на важливі папери, на нерухомість і так далі.

На фондових біржах аналітичні професіонали з’ясовують ситуацію на ринках і створюють рекомендації для інтернет-трейдерів.