Оформити заявку

Продажі за допомогою Instagram

Продажі за допомогою Instagram - Фото 1
Katerina
25/05/2021
Время чтения: 2 м

В сучасний час можна не розриватися між безліччю маркетингових каналів в пошуку хорошого джерела продажів. Просувати свою продукцію або послуги можна за допомогою такої соціальної мережі, як Instagram.

По-перше, половина користувачів Instagram постійно стежить за оновленнями безлічі брендів. Також більше половини користувачів взаємодіють з публікацією, що приносить більше переходів. Більш того, залученість в Instagram у багато разів перевищує залученість на Facebook.

Головні «фішки», які допомагають заробляти в Instagram

Аккаунт з наявністю посилання

Зрозуміло, що користувачі не захочуть купувати в якомусь профілі, який буде виглядати нудно і непривабливо. Тому важливо оформляти його яскраво, застосовуючи різні смайлики, роблячи знижки та інші плюшки. Можна поділитися в профілі посиланням на сторінки продуктів і оновлювати аккаунт.

Промо-пости

Важливо пам’ятати, що користувачі дивляться аккаунт всього пару разів, коли підписуються на нього. Тому потрібно писати продають тексти, які закликають до цільової дії. Можна розмістити зображення продукту, написавши причини його придбати.

Привабливий контент

Не варто робити виключно публікації, що продають, адже фоловери хочуть бачити й інший контент. Можна розмістити цікаву історію про знімок, відеоролик або бренд, зацікавивши аудиторію.

Підсумки

Instagram є відмінним місцем для просування різних продуктів, тільки важливо їх красиво подати. Просто поставити хештег і додати посилання буде недостатньо. Тому варто розміщувати відеоролики, розповідати фоловерам про бренд і ділитися цікавими історіями.

Також важливо знати і про те, що якість фотографій повинна бути високою, адже в цій соціальній мережі розміщувати звичайний текст буде нецікаво.