Оформити заявку

Прайс агрегатор – Price.ua

Прайс агрегатор – Price.ua - Фото 1
25/06/2013
admin

Привіт, друзі. Сьогодні ми продовжимо огляд сайтів для моніторингу товарів і порівняння цін, так званих прайс агрегаторів, на українському ринку.

Цього разу ми розглянемо сайт Price.ua

При вході на сайт можна побачити приємний дизайн, актуально відповідний новорічних свят і пори року:

1

Для пошуку потрібного вам товару звертаємо увагу на пошукове поле. В даному полі можна здійснити пошук по-різному: можна набрати товар вручну, по-старому, як показано нижче на скріншоті:

2

У той момент, коли ви починаєте вводити назву потрібного товару, йде автоматичне сортування і ви можете відразу клікнути на цікаву для модель, наприклад, того ж телефону, не вводячи повне його назву. Дуже зручно, оскільки людський фактор не раз підказує, що ми можемо помилятися, в тому ж заковирчастом назві потрібної нам моделі телефону.

Також якщо ви ще не визначилися, яка модель телефону (холодильника, пральної машини, телевізора, автомагнітоли, годин і багато чого іншого) вам потрібна, то це не біда. Достатньо всього лише скористатися пошуком товару по категорії, і вже там безпосередньо шукати те, що вам необхідно:

3

Далі йдуть приємні нюанси. Багато з нас вже звикли, що можна управляти своїми смартфонами, планшетами та іншими техно-радощами за допомогою голосового управління, але Price.ua дає нам більше можливостей. Скажіть прямо в мікрофон, що ви хочете купити на цьому порталі і – вуаля!

4

Насправді, тут заблукати просто нереально, навіть якщо дуже сильно хочеться. Всюди поля пошуку, поля категорій, текстові поля, графічні, в загальному, дуже зручно.

5

Плюс до всього ви можете здійснювати покупки безпосередньо зі свого телефону. Можна завантажити app абсолютно безкоштовно, як на iOS, так і на Android (присутній і мобільна версія сайту, що підходить до 100% сучасних мобільних телефонів)!

6

Отже, пошукаємо, наприклад, ноутбук.
В принципі, все стандартно. Йде загальний список ноутбуків з різними цінами від різних магазинів.
Відображаються відгуки, ціна, гарантія, лого магазину і наявність товару на складі:

7

Все просто і дуже зручно.
Не варто забувати про додаткові кнопочки на головній сторінці.
Акції, знижки, купони
Відображаються всі акції, наприклад, такі як 50% знижка в піцерію. Відразу з’являється інформація про актуальності пропозиції, цифра знижки, вартість купона на неї.

8

Або купон на знижку на авіаперельоти:

9

Принциповим клієнтам з легкістю можна пошукати і вибрати виробника:

10

А можна вибрати магазин, з яким ви довіряєте:

11

Загалом, на даному ресурсі безліч можливостей і, так би мовити, «фільтрів» для того, щоб знайти найоптимальніший і вірний варіант саме того товару, що потрібен вам.

Додатковим сервісом на Price.ua є барахолка. Місцева дошка оголошень з пропозиціями Б / У товарів.

12

Можна підвести підсумок, Price.ua приємний зовні і внутрішньо прайс-агрегатор, який з’єднав в собі стандартні функції і додавши деякі нововведення, залишається в трійці лідерів на українському ринку. Для власників інтернет-магазинів варто доповнити, що за даними аналітиків, Price.ua вважається самим «кліентозаманівающім» прайс-агрегатором в українському інтернеті. Найбільше відвідувачів приходять саме звідти.

Приємних покупок!