Оформити заявку

PPC Summit – найбільша конференція з контекстної реклами

PPC Summit – найбільша конференція з контекстної реклами - Фото 1
21/09/2016
admin

Якщо Ви запитаєте будь-якого середньостатистичного жителя сучасного світу, «Що таке контекстна реклама?»

Ви, навряд чи, одержите чітку відповідь на своє питання, якщо отримаєте його взагалі.

Якщо Ви запитаєте будь-якого РРС фахівця, «Що таке контекстна реклама?», Кожен видасть відразу різні варіанти одного і того ж відповіді: «Контекстна реклама – тип інтернет-реклами, при якому рекламне оголошення показується у відповідності до змісту, контентом інтернет-сторінки. » Вікіпедія нам на допомогу, щоб нікого не образити.

Якщо ж Ви запитаєте людину, яка знаходиться по іншу сторону аналітики, звітів та краси ідеалу рекламних кампаній, ті. людини, яка хоче бачити тільки результат: «Що ж таке контекстна реклама?». Ви отримаєте у відповідь: самий рентабельний і ефективний спосіб просування в інтернеті.

Не можна бути РРС фахівцем і просто приходити на роботу з 9:00, а йти в 18:00. За цією професією коштує набагато більше: цілий світ, який йде, я б сказала, навіть біжить в ногу з прогресом. І завжди треба бути в курсі.

Не можна використовувати контекстну рекламу для просування і не знати, як вона працює і навіщо потрібна.

29 листопада місто Київ збере в одному місці більше 800 людей, яких тісно пов’язують узи такої сфери діяльності як контекстна реклама.

Два потоку: для бізнесу і фахівців. Ми не міксуючи – різні цілі вимагають різного підходу і інформації!

Більше 20 доповідей і круглі столи – за 10 годин конференції Ви встигнете не тільки послухати про тренди, новинки та Лайфхак в світі контекстної реклами, але і задати питання провідним фахівцям і представникам найбільших компаній ринку.

Компанія Seomarket запрошує Вас взяти участь в PPC Summit і надає читачам нашого блогу знижку по промокодом ppcsummit_seomarket – 5%.