Оформити заявку

Постачальники для дропшипінгу при відкритті інтернет-магазину

Постачальники для дропшипінгу при відкритті інтернет-магазину - Фото 1
Katerina
19/05/2021
Время чтения: 2 м

На сьогоднішній день багато хто хоче відкрити свій інтернет-магазин, оскільки цей вид бізнесу допомагає економити. Однак в нього потрібно вкладати чимало фінансів, щоб купити товари, орендувати склад, а також багато грошей на маркетинг і логістику. Тому можна зайнятися дропшипінгом.

Що собою являє дропшипінг?

Дропшипінг – це вид торгівлі, при якому можна займатися продажами товарів постачальника. При цьому, товар доставляється від постачальника до замовника прямим шляхом, а різницю між вартістю продукції у постачальника і в онлайн-магазині працівник забирає собі, як прибуток.

Особливості дропшипінгу

Стратегія дропшипінгу полягає в тому, що постачальник не готовий або не хоче сам просувати товар, або ж він хоче створити додаткові джерела продажу його продукту. Функції продажів компанія-постачальник передає «в руки» продавцям магазину в режимі онлайн. У свою чергу, вони просувають сторінку, рекламують товари, спілкуються з клієнтами, оформляють покупки і отримують прибуток.

Дані про замовлення і угоди, а також гроші організатори магазину онлайн передають постачальнику. Він, в свою чергу, упаковує і відправляє замовлення покупцеві.

Позитивні сторони дропшипінгу

Завдяки такому виду бізнесу можна працювати, вкладаючи маленьку суму грошей, і витрачати тільки на відкриття магазину і його просування. Що стосується ризиків, то їх майже немає, оскільки інтернет-магазин не купує продукцію, а здійснює розрахунок з постачальником після того, як отримає кошти від покупця.

Для того, щоб почати цим займатися, людині потрібно лише знати основи комп’ютера, мати інтернет і бажання. Якщо людина співпрацює одразу з кількома постачальниками, це допомагає йому розширити базу клієнтів і збільшити свій дохід.

Недоліки дропшипінгу

Складність може полягати в тому, що замовлений товар може закінчитися, а, відповідно, терміни доставки будуть зірвані, кошти потрібно буде повернути, а клієнта і зовсім можна втратити. При транспортуванні можуть виникнути труднощі з поштою або з митницею.