Оформити заявку

Подарунок для SantaMarket

admin
18/12/2013
Время чтения: < 1 м

Компанія Seomarket оголошує конкурс на найоригінальніший подарунок для SantaMarket.

Правила конкурсу:

1. У конкурсі можуть брати участь представники будь-яких національностей. Вікові обмеження – відсутні.

2. Взяти участь в конкурсі можуть тільки авторизовані користувачі соціальної мережі Facebook. Переможцями конкурсу можуть бути виключно підписники сторінки http://www.facebook.com/SeoMarketUa, які поділилися конкурсним постом з друзями на своїй сторінці. Для учасників, які не є підписниками сторінки, обов’язковою умовою отримання призу є підписка на сторінку.

3. Сувенір, який бере участь в конкурсі «Подарунок для SantaMarket», обов’язково повинен бути зроблений руками учасника конкурсу, про що буде свідчити фотографія автора з хендмейдом.

4. Учасникам конкурсу необхідно сфотографуватися з сувеніром і надіслати фотографію на ел. адресу: santa@seomarket.ua або надіслати оригінал подарунка за адресою: 04210. м Київ, вул. Маршала Тимошенко, 29-Б, каб. 412. Seomarket. Резиденція Санти. У листі обов’язково вкажіть номер телефону і профіль в фейсбуці для зв’язку.

5. Переможця конкурсу визначає журі.

6. Підсумки конкурсу та ім’я переможця будуть опубліковані 25 грудня 2013 року окремим повідомленням на корпоративній сторінці соціальної мережі http://www.facebook.com/SeoMarketUa

7. Переможець конкурсу отримує приз від організатора: електронну книгу Amazon Kindle 5.

8. Виплата грошового еквівалента призу – не передбачена.

9. Організатор протягом одного тижня після публікації імені переможця оповіщає переможця конкурсу через особисті повідомлення в соціальній мережі Facebook.

10. Для отримання призу переможець повинен надати свої справжні дані (ПІБ, номер мобільного телефону) і пред’явити свій витвір мистецтва.

11. Якщо протягом трьох робочих днів переможець, який претендує на приз, не відповідає на особисті повідомлення від представників організатора про виграш, то він позбавляється права на отримання цього призу, а організатор має право нагородити іншого учасника конкурсу.

12. Для того, щоб забрати подарунок, переможець повинен з’явитися за адресою: м. Київ, вул. Маршала Тимошенко, 29-Б, каб. 412, попередньо погодивши час із організаторами. Під час зустрічі переможцю вручається подарунок, а він, в свою чергу, залишає свій хендмейд для SantaMarket.