Оформити заявку

Pinterest спантеличив цілим рядом своїх заборон: більше ніякої реклами

Pinterest спантеличив цілим рядом своїх заборон: більше ніякої реклами - Фото 1
Katerina
06/07/2021
Время чтения: 2 м

З поточного місяця соціальний онлайн-сервіс Pinterest вніс заборону, щоб розміщувати рекламу щодо речовин для скидання ваги. Компанія підкреслила, що вона стала першою великою площадкою, яка заборонила такі оголошення. Більш того, компанія просить інші галузі запам’ятати, що немає універсального розміру.

З цього моменту на Pinterest можна буде розміщувати будь-які оголошення щодо схуднення. Також заборонено публікувати відгуки на товари про скидання ваги, засуджувати види тіла, згадувати індекс маси тіла і так далі.

Що було раніше?

Раніше Pinterest не дозволяв засуджувати людей через їх тіла, а також демонструвати небезпечні продукти і заяви, які пов’язані із втратою маси, результатом до скидання ваги і після неї.

Але можна буде розміщувати рекламну кампанію, в якій є пропаганда ЗСЖ і звички або фітнес і продукти. Але варто уточнити, що реклама не повинна бути націлена на зменшення маси тіла.

Національна асоціація розладів харчової поведінки підкреслила, що з моменту поширення коронавірусної інфекції раптово зросла кількість шкідливих звичок харчування у людей. Також серед молодих людей спостерігаються проблеми з харчовими звичками.

Популярність запитів

Крім того, в Pinterest розповіли про появу популярності “нейтральності тіла” або бодінейтральності. Так, люди в 13 разів більше стали шукати запити на “цитати про здоровий спосіб мислення”. Також вони частіше намагаються знайти вираження щодо прийняття тіла і зображення про любов до себе.