Оформити заявку

Перегнав Walmart: Amazon став лідером роздрібних продажів

Перегнав Walmart: Amazon став лідером роздрібних продажів - Фото 1
Katerina
19/08/2021
Время чтения: < 1 м

Популярна американська компанія Amazon, яку заснував Джефф Безос, посіла перше місце в рейтингу світових роздрібних продажів, не враховуючи Китай. Відомо, що в цьому плані онлайн-рітейлер перегнав ще одну американську компанію Walmart.

Клієнти Walmart витратили зі своєї кишені 566 мільярдів доларів за 1 рік, які завершилися в липні. Як розповів засновник дослідницької компанії Marketplace Pulse Юозас Казюкенас, цей момент є історичним.

За його словами, компанія Walmart почала своє існування досить давно, а тепер компанія Amazon пропонує новий продукт і займає 1-е місце в рейтингу серед роздрібних продажів. Варто нагадати, що Walmart займав лідерське місце з роздрібної торгівлі ще з початку 1990-х років.

Фахівці з аналітики з Уолл-Стріт думали, що лідер роздрібної торгівлі зміниться в найближчі роки, але через пандемію це сталося набагато швидше. Кількість продажів Walmart різко збільшилася при пандемії, але їх темп не зрівняється зі швидкістю продажів в Amazon.

У той час, як продажі Walmart за останній рік зросли на 24 мільярди долара, Amazon збільшила кількість своїх продажів аж на 200 мільярдів доларів.