Оформити заявку

Останні 15 хвилин можна видалити: Google порадував користувачів

Останні 15 хвилин можна видалити: Google порадував користувачів - Фото 1
Katerina
16/07/2021
Время чтения: < 1 м

Американська корпорація Google ввела нову функцію, за допомогою якої користувачі можуть миттєво видаляти те, чим вони займалися в телефоні останні 15 хвилин. Відомо, що про нововведення заявляли ще на конференції Google I/O 2021, а зараз ним можуть користуватися всі користувачі.

Хто може користуватися функцією?

Першими отримали таку можливість не користувачі ОС Android, як це зазвичай відбувається, а власники iOS. Власні ОС компанії введуть цю функцію до кінця нинішнього року.

У настільних комп’ютерах люди могли користуватися двома варіантами: включати автовидалення історії пошуку за певний період часу або ж видаляти історію своїми зусиллями, тобто, самостійно.

У компанії говорять про те, що вони контролюють запити людей в пошукових рядках тільки для того, щоб «персоналізувати» досвід користувачів.

Переваги нової функції

Завдяки новій функції, яка допоможе очистити історію одним кліком, мільйони користувачів можуть бути буквально врятовані. У більшості випадків профіль Google прив’язаний до декількох пристроїв. При цьому, доступ до цих пристроїв може бути присутнім у багатьох людей, які в будь-який момент можуть відстежити дані на кожному пристрої.