Оформити заявку

Опитування та чати: YouTube запустив нові функції для прямих ефірів

Опитування та чати: YouTube запустив нові функції для прямих ефірів - Фото 1
Katerina
20/07/2021
Время чтения: 2 м

Популярний YouTube представив кілька оновлень, які стосуються прямих ефірів. За ідеєю, вони повинні дозволити авторам по-іншому працювати з аудиторією і підтримувати залученість клієнтів.

Нові функції

До ряду нових функцій входять:

  • опитування;
  • бесіда, в якій можуть брати участь виключно фоловери;
  • розширений доступ до кліпів.

Опитування

На каналах в YouTube тепер можна організувати опитування в реальному часі для різних прем’єр і стрімів. Так, наприклад, можна дізнатися, що користувачі думають про тему обговорення. Опитування не будуть бачити в запису, туди можна буде додати відразу від 2-х до 4-х варіантів відповіді. Організувати опитування можна тільки з комп’ютера.

Бесіда фоловерів

Дану функцію можна ввімкнути, перейшовши в налаштування стріму. Для цього потрібно буде перейти в режим редагування, де вибрати словосполучення «Live chat» і під варіантом «Хто може відправляти повідомлення» натиснути на «Підписники».

Якщо автор захоче, то він може вибрати, як довго на канал підписані користувачі перед тим, як вони захочуть брати участь в бесіді. Люди в інтернеті отримають повідомлення про старт бесіди і про вимоги тривалості підписки, які потрібні для участі.

Розширений доступ до кліпів

Кліпи – це відрізки відео на 5-60 секунд, якими можна поділитися з іншими користувачами в YouTube і в інших місцях. Тепер функція створення кліпів доступна для всіх блогерів, у яких аудиторія становить понад 1 тисячу користувачів.

В майбутньому YouTube запускатиме таку функцію для всіх творців контенту. Якщо на каналі активована функція «Кліпи», користувачі побачать можливість під назвою «Створити кліп», яка розташована в меню під відеороликом.