Оформити заявку

Оптимізація відеороликів. Способи вивести відео на YouTube в ТОП

Оптимізація відеороликів. Способи вивести відео на YouTube в ТОП - Фото 1
Katerina
26/05/2021
Время чтения: 3 м

Створення відео на YouTube є основним завданням відеомаркетінга. А для того, щоб ролики дивилися користувачі, потрібно їх оптимізувати.

Оптимізація відео складається з таких кроків, як:

Тайтл ролика

Заголовок є найголовнішою частиною відео, адже якщо він приверне і зацікавить глядача, вони захочуть його подивитися. Також завдяки назві відео роботи зможуть визначити, чи підходить воно запиту в пошуковій системі і інтересам людей.

Для того, щоб придумати привабливий тайтл, потрібно використовувати ключове слово. Воно повинно розповісти про те, про що йде мова в ролику. Варто додати інтригу і включити найважливішу інформацію, щоб глядачі зацікавилися відео.

Теги

Якщо фахівець зможе грамотно підібрати теги, він зможе поліпшити ранжування відео в пошуку YouTube і Google і збільшити шанс ролика потрапити в схожі відео на YouTube.

Варто додавати унікальні теги для опису змісту відео. Також можна робити теги по брендам, за тематикою і високочастотні.

Опис відео

Короткий опис допоможе глядачам дізнатися, про що йдеться у відео, і знайти додаткову інформацію. Грамотний опис допоможе збільшити кількість дій в пошуку і підвищити рівень залученості користувачів.

Оскільки в результатах пошуку на YouTube показується тільки перші 100 знаків, то необхідно вмістити найважливішу інформацію в ці символи. Потрібно використовувати ключові слова, додати корисні посилання з відео і написати таймкоди, які допоможуть глядачам краще орієнтуватися по ролику.

Субтитри

Відео має бути доступно не тільки звичайним глядачам, але і користувачам з обмеженими можливостями. Тому ролик з субтитрами стане пріоритетнішим в пошуку.

Можна додати субтитри автоматично або ж самостійно. Також потрібно залучити користувачів, адже кожен з них може скласти субтитри до ролика.

Плейлисти

Вони допомагають структурувати інформацію на каналі і залучити більше глядачів. Коли людина відкриває плейлист, вона може переглянути більше одного ролика, не переходячи на наступний канал.

Підказки

За допомогою цього способу розповсюдження посилань можна розкрутити інші канали, продукцію або відео. Посилання розміщені під значком з буквою «i» і допомагають збільшити число глядачів, рекламувати товари, запросити глядачів для опитування або розкрутити інший канал.

Заставки в кінці

Вони з’являються в кінці відеоролика і тривають від 5 до 20 секунд. Вони допомагають залучити більше глядачів і закликають підписатися на канал або поставити лайк.

Коментарі

YouTube аналізує, скільки коментарів залишили користувачі, і якої вони якості, щоб виявити рівень інтересу глядачів. Для того, щоб залучити більше людей, потрібно дякувати їм за відгуки, реагувати на різні коментарі, не видаляти погані відгуки і не встрявати в незрозумілі провокації або глузування.

Репости

Чим більше людей поділилися даними роликом, тим вище виявиться його рейтинг. Варто звертатися до глядачів, щоб вони ділилися відео в соцмережах, робити різні конкурси за репости і ділитися відео в своїх профілях.

Лайки

Вони демонструють, скільком глядачам сподобався ролик. Тому варто просити людей в відео ставити лайк, але не потрібно використовувати програми для автоматичної накрутки лайків, оскільки YouTube може відправити канал в бан.