Оформити заявку

Олімпійські ігри в Токіо: Google випустив інтерактивну гру

Олімпійські ігри в Токіо: Google випустив інтерактивну гру - Фото 1
Katerina
23/07/2021
Время чтения: < 1 м

Як відомо, в п’ятницю, 23 липня, в Токіо стартували щорічні Олімпійські ігри. Ця грандіозна подія відбилася на діях інтернет-площадок, які присвятили йому різні речі. Так, наприклад, до Олімпіади вирішила приєднатися і пошукова система Google.

Найпопулярніший пошуковик вирішив стати частиною Олімпійських ігор, порадувавши користувачів великою інтерактивною інтернет-грою. У грі під назвою «Doodle Champion Island Games» люди в інтернеті можуть перетворитися на кішку-ниндзю на ім’я Лакі.

Користувачі в образі цієї кішки мають можливість брати участь в різних міні-іграх, щоб перемогти і отримати титул чемпіона.

Відомо, що гру створили аніматори з Токіо з STUDIO4C спеціально до Олімпійських ігор. Повідомляється, що гра подібна 16-бітовим міні-іграм, в які грали ще в перші дні появи інтернету.

У грі користувач бродить островом і бере участь в Олімпійських іграх. Він може зіграти в настільний теніс, зайнятися скейтбордінгом, постріляти з лука і так далі. Також людина, яка грає в гру, може стати членом кольорової команди, щоб брати участь в глобальному рейтингу.

Пограти можна тут.