0
Оформити заявку

Об’єднаний національний проект з розвитку Food-роздрібної торгівлі та закупівель товарів

31/03/2014
admin

24-25 квітня 2014 року в Києві за інформаційної підтримки компанії Seomarket пройде об’єднаний Національний Проект, присвячений розвитку продуктового роздробу і вирішенню найважливіших завдань у взаєминах «Мережа-Постачальник» («FoodMaster 2014 & PrivateLabel» + «RetailMaster_Day»).

Понад 350 представників роздрібних мереж і компаній-постачальників зберуться для реалізації цілей торгового бізнесу і співпраці:

Отримання актуальної інформації про динаміку продажів товарів в розрізі категорій і форматів роздрібної торгівлі, регіонів і окремих мереж.

Практичні бізнес-ідеї та рішення щодо розвитку бізнесу і співпраці «Мережа-Постачальник» – для збільшення оборотів і прибутковості сторін.

Використовувати ексклюзивні можливості зборів на одному майданчику українських і зарубіжних ритейлерів і постачальників – для обміну інформацією, для знайомства, для укладення нових контрактів (Україна, Росія, Молдова, Білорусь, Казахстан, Польща, Литва).

Серед спікерів, експертів та учасників «FoodMaster 2014 & PrivateLabel» і «RetailMaster_Day-2014»:

  • власники, генеральні, комерційні директори, директори з розвитку, закупівель, СТМ, маркетингу, продажам, персоналу; керівники, які відповідають за головні аспекти успішної роботи роздрібної мережі і роботу з постачальниками;
  • власники, генеральні директори, керівники з продажу, маркетингу, національні та бренд-менеджери компаній-постачальників – ключових партнерів рітейлу;
  • вперше – власники і керуючі власної роздрібної мережі компаній-виробників;
  • компанії – партнери роздрібних мереж і виробників (постачальників послуг, обладнання, упаковки, рішень), професіонали в галузі розвитку сировинних ринків і бізнес-процесів торгівлі.

Ініціатор і професійний організатор «FoodMaster 2014 & PrivateLabel 2014» + «RetailMaster_Day») – B2B Медіа-група TradeMaster® Group (TradeMaster.UA). Інформаційний партнер – компанія Seomarket.