Оформити заявку

Об’єднаний національний проект з розвитку Food-роздрібної торгівлі та закупівель товарів

Об’єднаний національний проект з розвитку Food-роздрібної торгівлі та закупівель товарів - Фото 1
31/03/2014
admin

24-25 квітня 2014 року в Києві за інформаційної підтримки компанії SeoMarket пройде об’єднаний Національний Проект, присвячений розвитку продуктового роздробу і вирішення найважливіших завдань у взаєминах «Мережа-Постачальник» ( «FoodMaster 2014 & PrivateLabel» + «RetailMaster_Day).

Понад 350 представників роздрібних мереж і компаній-постачальників зберуться для реалізації цілей торгового бізнесу і співпраці:

Отримання актуальної інформації про динаміку продажів товарів в розрізі категорій і форматів роздрібної торгівлі, регіонів і окремих мереж.
Практичні бізнес-ідеї та рішення, щодо розвитку бізнесу і співпраці «Мережа-Постачальник» – для збільшення оборотів і прибутковості Сторін.
Використовувати ексклюзивні можливості зборів на одному майданчику українських і зарубіжних ритейлерів і постачальників – для обміну інформацією, для знайомства, для укладення нових контрактів (Україна, Росія, Молдова, Білорусь, Казахстан, Польща, Литва).
Серед спікерів, Експертів та Учасників «FoodMaster 2014 & PrivateLabel» і «RetailMaster_Day-2014»:

Власники, генеральні, комерційні директори, директори з розвитку, закупівель, СТМ, маркетингу, продажам, персоналу; керівники, які відповідають за головні аспекти успішної роботи роздрібної мережі і роботу з постачальниками
Власники, генеральні директори, керівники з продажу, маркетингу, національні та бренд-менеджери компаній-постачальників – ключових партнерів рітейлу
Вперше – власники і керуючі власної роздрібної мережі компаній-виробників
Компанії – партнери роздрібних мереж і виробників (постачальників послуг, обладнання, упаковки, рішень), професіонали в галузі розвитку сировинних ринків і бізнес-процесів торгівлі.
Ініціатор і професійний організатор «FoodMaster 2014 & PrivateLabel 2014» + «RetailMaster_Day») – B2B Медіа-група TradeMaster® Group (TradeMaster.UA). Інформаційний партнер – компанія SeoMarket.