Оформити заявку

Нові кольори та інший шрифт: Twitter оновив дизайн сайту

Нові кольори та інший шрифт: Twitter оновив дизайн сайту - Фото 1
Katerina
12/08/2021
Время чтения: 2 м

Популярна соціальна мережа Twitter запустила новий дизайн свого сайту і додатків для мобільних пристроїв. До ряду оновлень увійшов новий шрифт, підвищення контрасту деяких елементів, а також новий спектр кольорів.

Мета оновлення – це зробити сайт більш доступним, а інтерфейс соціальної мережі – не таким завантаженим і більш зручним для людей в інтернеті. Основна частина оновленого дизайну – це оновлений шрифт, який став називатися «Chirp».

Що змінилося?

Крім цього, тепер весь західномовний текст вирівнюється по лівій частині, завдяки чому читати тепер при прокручуванні сайту стане легше. Кольори і кнопки на сайті зробили більш насиченими. Також на сайті зменшили кількість синього кольору.

Наприклад, якщо використовувати білу тему за замовчуванням, то навігація і пости в соцмережі тепер будуть в чорному кольорі. А кнопки оновили для того, щоб виділити важливі дії.

Візуально ці оновлення не сильно помітні, але при розширенні списку функцій вони стануть більш важливими. В інтерфейсі сайту Twitter виділять ті дії, які компанія хоче, щоб людина виконала.