Оформити заявку

Нові функції в Instagram: що зміниться для користувачів?

Нові функції в Instagram: що зміниться для користувачів? - Фото 1
Katerina
06/07/2021
Время чтения: 2 м

Популярний додаток для обміну фото і відео Instagram хоче відразу ввести кілька нових функцій.

Нещодавно творець Алессандро Палуцці виявив, що в соціальній мережі можуть ввести ексклюзивні історії, на них, цілком ймовірно, потрібно буде оформити платну підписку. У стрічці такі історії будуть виділені фіолетовим кольором, і зробити їх скрін буде неможливо.

Крім того, можна буде торгувати, купувати і збирати NFT-токени, які можна буде помітити в “Предметах колекціонування”. Поки всі деталі нововведення не розкриваються, але в соцмережі можуть підключити оформлення підписки та маркетплейс для NFT.

Також соціальна площадка тестує стрічку подібних оголошень в горизонтальному положенні. Таке зможуть бачити ті, хто працював з рекламною кампанією в Instagram. За інформацією від компанії, дана функція повинна дозволити користувачам відкрити нові продукти і бренди.

Що ще зміниться?

В Instagram також розповіли і про те, що соціальна мережа пробує різні варіації даної функції по всьому світу. Саме тому візуальний вигляд і інтерфейс можуть бути різними у людей.

Соціальна мережа хоче дозволити всім користувачам розміщувати посилання в stories, оскільки такою функцією можуть зараз користуватися лише люди з 10 тисячами фоловерів. Співробітник Instagram Вишал Шах пояснив, що замість свайпів хочуть ввести стікери з посиланнями.

Крім того, користувачі зможуть реагувати на історії з посиланнями, хоча на даний момент не можна таке робити. На жаль, такий вид посилань буде доступний поки що лише в stories і не планує переходити в іншу частину додатків.