Оформити заявку

Необов’язково відразу: історії в Instagram можна зберігати в чернетках

Необов’язково відразу: історії в Instagram можна зберігати в чернетках - Фото 1
Katerina
22/07/2021
Время чтения: 2 м

В Instagram з’явилася чергова нова функція, яка допоможе краще з ним взаємодіяти. Так, в соцмережі можна історії відправляти в чорнові варіанти. Повідомляється, що нововведення вже запущено, і всі користувачі вже можуть ним користуватися.

Така можливість з’являється в той момент, коли користувач знаходиться в процесі творення історії, але виходить з нього, не закінчивши. Після того, як він вибирає варіант «Зберегти чернетку», на екрані з’являється повідомлення. У ньому йдеться про те, що чернетки історій видаляються через 1 тиждень.

Завдяки новій функції користувачі можуть створювати більш оброблені історії. Також вони можуть ділитися своїми історіями зі своїми фоловерами або іншими користувачами Instagram в потрібний час, який їм більше підходить.

За словами представника Instagram, функція збереження чернеток історій вже доступна всім користувачам мережі у всіх країнах світу. Варто також уточнити, що про те, що в Instagram з’явиться така опція, було відомо ще в першому місяці весни, тобто, в березні.