Оформити заявку

Не підходили за віком: TikTok видалив 7 мільйонів профілів малолітніх дітей

Не підходили за віком: TikTok видалив 7 мільйонів профілів малолітніх дітей - Фото 1
Katerina
05/07/2021
Время чтения: 2 м

TikTok надав звітність щодо прозорості своєї роботи за першу половину поточного року. Відповідно до даних, з січня по березень TikTok заблокував понад 11 мільйонів акаунтів. Більш того, до їхнього числа входили 7 мільйонів профілів дітей, вік яких – менше 13 років.

Безпека дітей

Сервіс в перший раз показав число профілів, які він видалив через те, що їх можуть вести діти. А відповідно до правил компанії, акаунти можуть створювати тільки ті громадяни, вік яких досяг 13 років.

Наприклад, в сервісі TikTok в Сполучених Штатах Америки є окремий розділ з контентом для дітей, які молодші за 13 років. Так, їм не можна розміщувати відеоролики і коментувати, але вони можуть дивитися відібраний контент.

Справа в тому, що TikTok став ретельніше ставитися до віку користувачів після того, як 2 роки тому американська Федеральна торгова комісія виписала штраф на компанію в розмірі 5,7 мільйонів доларів за те, що вона порушила конфіденційність дітей.

Статистика за відеороликами

Не так давно TikTok видалив практично 62 мільйонів відео за те, що вони не дотримувалися правил сервісу. А це число становить менше 1% від всіх відео, які розміщуються на платформі. Найбільше видалили відео в Бразилії, Росії, Пакистані, Америці та Індонезії.
Відео, в більшості випадків, містили в своєму складі товари, на яких були нанесені зображення голого тіла або сексуальних дій, знущання або сцени насильства.

Bug Bounty Program

TikTok також вперше показав дані за програмою Bug Bounty, згідно з якою компанія платить гроші за знайдені порушення безпеки. Так, за початок цього року TikTok отримав 33 звіта про похибки, з яких 29 помилки вже виправив.

Висновок

Зазвичай компанія надавала 2 звіта про свою роботу на рік, але тепер вона даватиме таку інформацію кожні 3 місяці. Якщо говорити про дані про урядові запити, то вони, як і раніше, будуть надаватися 2 рази в рік.