Оформити заявку

Не можна пропустити: ТОП-3 заходів сезону лютий-березень 2015

Не можна пропустити: ТОП-3 заходів сезону лютий-березень 2015 - Фото 1
24/02/2015
admin

Стартує новий сезон конференцій! Ми виділили три кращих місця зустрічі фахівців інтернет-маркетингу на найближчий місяць: Проаналізувавши останні новини ринку інтернет-маркетингу, ми вибрали 3 заходи, на які рекомендуємо вам звернути увагу найближчим часом:

конференція за партнерським маркетингу CpaConf;
форум “Дні інтернет-маркетингу”;
конференція для SEO-фахівців SEMPRO.
На кожному з цих проектів ви зможете поспілкуватися зі співробітниками SeoMarket особисто!

СpaConf 2015
Ми стали партнером конференції СpaConf 2015 року, яка відбудеться 27 лютого. На конференції ви почуєте кейси з практики українського та західного ринків від визнаних експертів сфери партнерського маркетингу. Кейси будуть присвячені таким темам:

Як розвивати додаткові джерела продажів при обмеженому бюджеті;
Як запускати результативну партнерську програму;
Як заробити на арбітражі трафіку;
Як залучити клієнтів для роботи з ефективної СРА-моделі і багато іншого.
Ви зможете поділитися власним досвідом з колегами, обговорити тенденції розвитку ринку і перспективи співпраці. Будемо раді бачити вас серед учасників конференції.

Поспішайте реєструватися! Адже тільки для передплатників блогу SeoMarket знижка на участь в заході 15% при використанні промокодом “772306e5f1ee”.

Всеукраїнський Форум “Дні інтернет-маркетингу” 2015
На правах SEO-партнера, повідомляємо вам про те, що 12 березня відбудеться головна подія сфери просування сайту в інтернеті – Всеукраїнський Форум “Дні інтернет-маркетингу” 2015.

Проект представляє інновації відразу в декількох областях: інтернет-маркетингу, IT, маркетингу і рекламі. Від професіоналів цих напрямків ви почуєте тільки найактуальніші доповіді:

про алгоритми прибутковості в e-commerce;
про методи продажів під час кризи;
про формування нової інформаційної реальності в інтернеті і багато іншого.
В рамках Форуму пройде церемонія вручення премії «Івін» 2015 за найбільш ефективне просування бізнесу в інтернеті. Поспішайте стати номінантом і, можливо, саме ваша компанія отримає головну нагороду!

Реєструйтеся на сайті конференції, щоб не пропустити Всеукраїнський Форум “Дні Інтернет-маркетингу” 2015.

SEMPRO 2015
12 березня в Києві відбудеться конференція SEMPRO 2015. Головна мета якої – зібрати всіх найкращих SEO-фахівців України, Росії та СНД, як на сцені, так і серед учасників.

3 паралельні потоки, 24 унікальних доповіді від професіоналів з великим практичним досвідом. В рамках конференції ви почуєте відповіді на найбільш поширені питання:

Як боротися з негативним SEO?
Як працювати з пошуковими підказками?
Як просувати глобальні проекти на європейські ринки?
На конференції не буде ніяких обмежень по темам: можна говорити про білому, сірому і чорному SEO абсолютно вільно.

А в кінці дня вас чекає неймовірно запальне Afterparty!

Організатори SEMPRO і SeoMarket, як SEO-партнер конференції, дарують всім передплатникам нашого блогу квитки за найкращою ціною! Просто використовуйте промокод “SEOMARKET” при реєстрації, щоб отримати 20% знижку на участіе.Агентство SeoMarket продовжує підтримувати корисні і актуальні заходи на ринку інтернет-маркетингу. Обіцяємо поставляти вам новини про найкрутіших події в області інтернет-маркетингу. Залишайтеся на зв’язку!