Оформити заявку

Не можна пропустити: ТОП-3 заходів сезону лютий-березень 2015

admin
24/02/2015
Время чтения: 2 м

Стартує новий сезон конференцій! Ми виділили три кращих місця зустрічі фахівців інтернет-маркетингу на найближчий місяць. Проаналізувавши останні новини ринку інтернет-маркетингу, ми вибрали 3 заходи, на які рекомендуємо вам звернути увагу найближчим часом:

 • конференція за партнерським маркетингом CpaConf;
 • форум “Дні інтернет-маркетингу”;
 • конференція для SEO-фахівців SEMPRO.

На кожному з цих проектів ви зможете поспілкуватися зі співробітниками Seomarket особисто!

СpaConf 2015

Ми стали партнером конференції СpaConf 2015 року, яка відбудеться 27 лютого. На конференції ви почуєте кейси з практики українського та західного ринку від визнаних експертів сфери партнерського маркетингу. Кейси будуть присвячені таким темам:

 • як розвивати додаткові джерела продажів при обмеженому бюджеті;
 • як запускати результативну партнерську програму;
 • як заробити на арбітражі трафіку;
 • як залучити клієнтів для роботи з ефективної СРА-моделі і багато іншого.

Ви зможете поділитися власним досвідом з колегами, обговорити тенденції розвитку ринку і перспективи співпраці. Будемо раді бачити вас серед учасників конференції.

Поспішайте реєструватися! Адже тільки для підписників блогу SeoMarket знижка на участь в заході – 15% при використанні промокоду “772306e5f1ee”.

Всеукраїнський Форум “Дні інтернет-маркетингу” 2015

На правах SEO-партнера повідомляємо вам про те, що 12 березня відбудеться головна подія сфери просування сайту в інтернеті – Всеукраїнський Форум “Дні інтернет-маркетингу” 2015.

Проект представляє інновації відразу в декількох областях: інтернет-маркетингу, IT, маркетингу і рекламі. Від професіоналів цих напрямків ви почуєте тільки найактуальніші доповіді:

 • про алгоритми прибутковості в e-commerce;
 • про методи продажів під час кризи;
 • про формування нової інформаційної реальності в інтернеті і багато іншого.

В рамках Форуму пройде церемонія вручення премії «Івін» 2015 за найбільш ефективне просування бізнесу в інтернеті. Поспішайте стати номінантом і, можливо, саме ваша компанія отримає головну нагороду!

Реєструйтеся на сайті конференції, щоб не пропустити Всеукраїнський Форум “Дні Інтернет-маркетингу” 2015.

SEMPRO 2015

12 березня в Києві відбудеться конференція SEMPRO 2015. Головна мета якої – зібрати всіх найкращих SEO-фахівців України, Росії та СНД, як на сцені, так і серед учасників.

3 паралельні потоки, 24 унікальних доповіді від професіоналів з великим практичним досвідом. В рамках конференції ви почуєте відповіді на найбільш поширені питання:

 • як боротися з негативним SEO?
 • як працювати з пошуковими підказками?
 • як просувати глобальні проекти на європейські ринки?

На конференції не буде ніяких обмежень по темах: можна говорити про біле, сіре і чорне SEO абсолютно вільно. А в кінці дня на вас чекає неймовірно запальне Afterparty!

Організатори SEMPRO і SeoMarket, як SEO-партнер конференції, дарують всім підписникам нашого блогу квитки за найкращою ціною! Просто використовуйте промокод “SEOMARKET” при реєстрації, щоб отримати 20% знижку на участь. Агентство Seomarket продовжує підтримувати корисні і актуальні заходи на ринку інтернет-маркетингу. Обіцяємо поставляти вам новини про найкрутіші події в області інтернет-маркетингу. Залишайтеся на зв’язку!