Оформити заявку

Наліпки замість посилань: в Instagram анонсували нову функцію

Наліпки замість посилань: в Instagram анонсували нову функцію - Фото 1
Katerina
05/07/2021
Время чтения: 2 м

Популярна соціальна платформа Instagram заявила про нову функцію. Так, зараз Instagram почав пробувати оновлення, завдяки якому користувач зможе розміщувати посилання до постів в stories у формі наліпки.

Повідомляється, що принцип роботи таких стікерів буде точно таким же, як і у посилань за свайпом. Але відмінність полягає лише в тому, що для переходу варто лише натиснути на наліпку, чого не було у посиланнях за свайпом. Люди зможуть відповідати на такі історії, а в постах з посиланнями за свайпом такого робити не можна.

Яка мета нововведення?

Директор відділу продуктів Instagram Вишал Шах підкреслив, що випробування цієї функції буде обмеженим. Метою цього тестування є дізнатися, як користувачі працюватимуть з такими посиланнями.

Творці відстежуватимуть такі види посилань, які розміщують користувачі, дивлячись на спам і дезінформацію.

Поки компанія не визначила категорію користувачів, які зможуть користуватися такою функцією. Це можуть бути всі люди або ж ті користувачі, які мають понад 10 тисяч фоловерів. Але Instagram введе такий формат посилань в результаті для всіх.

За словами керівника продуктового відділу цієї соціальної мережі, ця система є системою майбутнього, до якої давно хотіли б перейти. Він також підкреслив, що дана соціальна площадка поки не додаватиме посилання в стрічку або в іншу категорію цього додатка.