Оформити заявку

Можна запросто відновити: Instagram впровадив нову функцію

Можна запросто відновити: Instagram впровадив нову функцію - Фото 1
Katerina
16/07/2021
Время чтения: 2 м

Площадка для перегляду і розміщення публікацій Instagram заговорила про нову функцію. Так, соціальна мережа запустила функцію під назвою Security Checkup, завдяки якій можна відновити обліковий запис в разі його злому.

За допомогою поновлення користувачі можуть відстежити історію входів в профіль, інформацію аккаунта і підтвердити профілі, з яких вони входять. Також можна буде оновити контакти для відновлення сторінки (телефон або електронна пошта).

Як можна захистити свій аккаунт від злому?

Щоб убезпечити свій профіль, варто включити двофакторну аутентифікацію. Також слід оновити адресу електронної пошти і номер телефону, які були прив’язані до пристрою.

Блокування смс профілів від імені Instagram в Direct

Важливо знати, що якщо представники Інстаграм захочуть зв’язатися з користувачами, вони скористаються вкладкою «Електронні листи від Інстаграм», яка розміщена в налаштуваннях соцмережі.

Важливо заявляти про підозрілі профілі або контент

Щоб отримати попередження про підозрілий вхід, варто включити запити на вхід. Якщо налаштувати двофакторну аутентифікацію, то кожен раз, коли хтось намагатиметься зайти в аккаунт з невідомого пристрою або браузера, користувач отримає сповіщення про запити на вхід. Їх, в свою чергу, можна прийняти або відхилити.

Також Instagram ввів оновлення в розділ «Запити підтримки», де користувачі можуть дізнатися останню інформацію про скарги. Крім того, вони можуть легко перевірити свої публікації та проаналізувати, чи є порушення будь-яких правил в їх постах.