Оформити заявку

Можна безпосередньо: Google створив посилання для покупки квитків

Можна безпосередньо: Google створив посилання для покупки квитків - Фото 1
Katerina
03/08/2021
Время чтения: < 1 м

Велика компанія Google почала запускати нову вкладку з квитками, яка знаходиться в розділах знань для пам’ятних туристичних місць. Завдяки цій вкладці різні компанії зможуть отримувати більше трафіку з пошукових систем.

Повідомляється, що нова можливість починає запускатися в пошуку через мобільні пристрої в усіх країнах.

Наприклад, якщо людина в інтернеті шукатиме запит «One World Observatory», то в новому посиланні «Tickets» першою буде вкладка «In-person ticket». Ця вкладка допоможе безпосередньо придбати квитки на офіційному ресурсі компанії без втручання сервісу з бронювання.

З цього моменту пошукова система Google бере способи покупки квитків просто з ресурсів прямих постачальників. Це, в свою чергу, може серйозно нашкодити партнерам з бронювання і нанести їм значної шкоди.

Як це відбувається?

Завдяки новій функції організації зможуть отримувати більше прямого трафіку з пошукової системи. Але це станеться тільки в тому випадку, якщо користувачі зацікавляться таким способом покупки квитка.

При цьому, пошуковик Google своїми силами не працює з заявками користувачів. Замість цього система відправляє людей на офіційний ресурс компанії або ж на сайт партнерів, які займаються бронюванням. Йдеться про такі партнери, як Klook, Tiqets і Headout.