Оформити заявку

Міжнародна ІТ-конференція DVOMA

Міжнародна ІТ-конференція DVOMA - Фото 1
05/07/2018
admin

30 серпня 2018 року в Києві пройде масштабна міжнародна ІТ-конференція DVOMA

(активне посилання на http://dvoma.pro/), присвячена найактуальніших тем інтернет-маркетингу. Вас чекає 3 потоку, 1500 учасників і більше 30 спікерів з усього світу.

Перед вами з доповідями виступлять топові спікери, експерти в області SEO, CPA, SERM, SMM і PPC. Для зручності відвідувачів конференція буде розділена на 3 потоку – Affiliate, Search, Social. Все це в просторих і містких сучасних залах! На завершення вас чекає круглий стіл за участю спікерів, де кожен бажаючий зможе задати питання і отримати на нього відповідь експерта. Як показує практика, на круглому столі можна дізнатися багато цікавого і несподіваного! Та й як може бути інакше, адже на DVOMA будуть кращі з кращих.

Крім корисних кейсів від професіоналів, гості матимуть можливість поспілкуватися зі спікерами в неформальній обстановці, а також обзавестися корисними бізнес-знайомствами – активний нетворкінг гарантовано! Кава-брейки, закуски для кожного. І все це в суперсучасної локації «ОАЗИС», РК Ультрамарин, 3-й поверх, вул. Липківського, 1А.

Зареєструватися на конференцію і купити квитки можна на офіційному сайті DVOMA. Там же ви знайдете більш детальний опис заходу, точний графік доповідей і багато іншого. Поспішайте придбати квиток, адже чим ближче до події, тим вище ціни. Також інформацію про це можна знайти на сайті організатора SEO.UA.

Поспішайте придбати квитки зі знижкою -10% по промокодом SEOMARKET.

Приходь, адже конференція DVOMA не відбудуться без тебе!