Оформити заявку

Міжнародна ІТ-конференція DVOMA

admin
05/07/2018
Время чтения: < 1 м

30 серпня 2018 року в Києві пройде масштабна міжнародна ІТ-конференція DVOMA (активне посилання на http://dvoma.pro/), присвячена найактуальнішим темам інтернет-маркетингу. На вас чекає 3 потока, 1500 учасників і більше 30 спікерів з усього світу.

Перед вами з доповідями виступлять топові спікери, експерти в області SEO, CPA, SERM, SMM і PPC. Для зручності відвідувачів конференція буде розділена на 3 потока – Affiliate, Search, Social. Все це – в просторих і містких сучасних залах! На завершення на вас чекає круглий стіл за участю спікерів, де кожен бажаючий зможе задати питання і отримати на нього відповідь експерта. Як показує практика, на круглому столі можна дізнатися багато цікавого і несподіваного! Та й як може бути інакше, адже на DVOMA будуть кращі з кращих.

Крім корисних кейсів від професіоналів, гості матимуть можливість поспілкуватися зі спікерами в неформальній обстановці, а також обзавестися корисними бізнес-знайомствами – активний нетворкінг гарантовано! Кава-брейки, закуски для кожного. І все це в суперсучасної локації «ОАЗИС», РК Ультрамарин, 3-й поверх, вул. Липківського, 1А.

Зареєструватися на конференцію і купити квитки можна на офіційному сайті DVOMA. Там же ви знайдете більш детальний опис заходу, точний графік доповідей і багато іншого. Поспішайте придбати квиток, адже чим ближче до події, тим вище ціни. Також інформацію про це можна знайти на сайті організатора SEO.UA.

Поспішайте придбати квитки зі знижкою -10% за промокодом SEOMARKET.

Приходь, адже конференція DVOMA не відбудеться без тебе!