Оформити заявку

Месенджер WhatsApp дозволить переносити чати між iOS і Android

Месенджер WhatsApp дозволить переносити чати між iOS і Android - Фото 1
Katerina
13/08/2021
Время чтения: < 1 м

Зовсім скоро люди, які сидять в популярному месенджері WhatsApp, зможуть переносити свої листування між пристроями з операційними системами iOS і Android.

Повідомляється, що спочатку нову опцію впровадять на ОС Android, починаючи з пристроїв марки Samsung з версією Android – 10 і вище. А ось трохи пізніше цією функцією зможуть користуватися користувачі обох операційних систем.

Причому, користувачі зможуть переносити не тільки повідомлення з текстом, а й голосові аудіо та фотографії, які містяться в листуванні. У компанії повідомили, що вже в найближчі тижні функція стане доступна для всіх користувачів.

Як впроваджували цю опцію?

У WhatsApp також підкреслили, що впроваджувати таку функцію було досить непросто. Всі повідомлення знаходяться під захистом end-to-end шифрування і розташовуються на пристрої, а через це розробники операційних систем, виробники телефонів і сама соцмережа повинні докласти чимало зусиль.

Говорячи іншими словами, здійснити таке перенесення можна тільки спільними зусиллями всіх сторін. Дану функцію запропонувала впровадити компанія Facebook, мета цієї опції – це надати користувачам більше можливостей, щоб управляти своїми даними.