Оформити заявку

LinkedIn “злив” своїх користувачів: під загрозою – кожен

LinkedIn “злив” своїх користувачів: під загрозою – кожен - Фото 1
Katerina
06/07/2021
Время чтения: 2 м

Один із хакерів виставив на продаж особисту інформацію про 700 мільйонів користувачів соцмережі LinkedIn. Як з’ясувалося, на сьогоднішній день цей “злив” даних LinkedIn є одним з наймасштабніших.

Хакер опублікував вибірку інформації, до якої входить 1 мільйон профілів LinkedIn. В дані входить особиста пошта, імена, номери мобільних телефонів і місце проживання, місцезнаходження, стать, сторінки в соціальних мережах і досвід користувачів.

Зміст файлу з розміщеними даними:

На сьогоднішній момент LinkedIn користується 756 мільйонів чоловік, а це значить, що на продаж виставили 92% всіх профілів. Після ретельного дослідження стало зрозуміло, що всі дані – правильні, всі вони відносяться до реальних людей.

Джерело отримання даних

Хакер, який розмістив дані на торгівлю, говорить про те, що інформацію він отримав з API LinkedIn. Саме в ній зберігається вся інформація, яку завантажують на сайт. Що стосується коштів, які він хоче за це отримати, то це 5 тисяч доларів.

Що кажуть в самому LinkedIn?

У соціальній мережі пояснили, що вони ще роблять детальний аналіз цієї інформації. Але вже на початковому етапі з’ясувалося, що дані містять інформацію з LinkedIn та інших джерел. Це не було зливом інформації з LinkedIn, а особисті дані користувачів не розкрилися.