Оформити заявку

Лайфхаки від Seomarket, які допоможуть вам «розкрутитися» в інтернеті

Лайфхаки від Seomarket, які допоможуть вам «розкрутитися» в інтернеті - Фото 1
admin
17/04/2015
Время чтения: 2 м

Ми попросили кожен з наших відділів поділитися корисними порадами, які допоможуть в інтернет-просуванні вашого бізнесу. Читайте, що з цього вийшло.

SMM: будьте в тренді!

Простий спосіб моніторити згадки своєї компанії в інтернеті – Google Alerts, Yandex блоги і хештеги.

Найпопулярніша тема у Вконтакте – “Краса і здоров’я”. Друге місце цієї соціальної мережі займає “Спорт”, третє – “Розваги”.

Враховуйте, що Call-to-action, “Став лайк, якщо подобається” істотно знижує шанси поста на те, що він потрапить в новинну стрічку учасників спільноти в соціальній мережі Facebook.

Один із способів фіксувати конверсії через соціальні мережі – використання промо-кодів для учасників вашої спільноти.

phoneshands_blue

SEO: скоряйте ТОП!

Оптимізація вашого сайту під мобільні пристрої – пріоритетна задача SEO на 2015 рік!

Використовуйте виключно унікальний контент! Пишете самі і стежте за тим, щоб ваш контент НЕ крали інші.

У Вас немає відео-контенту? Ви багато втрачаєте: його використання – обов’язкова умова для просування вашого веб-ресурсу.

Слідкуйте за usability вашого сайту, інакше користувачі підуть від вас, заплутавшись у нетрях не оптимізованих сайтів. Зручний і зрозумілий для цільової аудиторії сайт привертає нових клієнтів.

Контекстна реклама: отримаєте нових клієнтів!

Характеристика “Показник якості” в Google Adwords – це оцінка релевантності ваших оголошень, ключових слів і цільової сторінки для користувача (від 1 до 10). Високе значення показника свідчить про те, що ви представляєте для потенційного клієнта інтерес.

Збережіть свій бюджет – використовуйте скрипт пошуку «битих» URLs (помилки сервера 404, 500), який зупиняє по ним рекламу і значно економить ваші кошти.

Сподіваємося, що поради наших фахівців допоможуть вам у просуванні бізнесу або бренду в інтернеті, а також допоможуть збільшити відвідуваність сайту.