Оформити заявку

Кращі програми для роботи з відеороликами

Кращі програми для роботи з відеороликами - Фото 1
Katerina
20/05/2021
Время чтения: 3 м

Безліч спеціальних додатків для роботи з відео надають можливість створювати якісний контент навіть для новачків. Досить тільки підібрати зручну програму для монтажу відеороликів, і можна монтувати відео навіть на рівні професіонала.

6 кращих програм для монтування відео

Movavi Video Suite

Перевага цієї програми полягає в тому, що в ній зібрано безліч різних функцій. Туди входять різні інструменти для монтування, а також для редагування кожного кадру, аудіо та вивантаження в галерею.

У функції цієї програми входить зрозумілий мовної контент, безліч ефектів, пресети для анімації і можливість редагувати в різних форматах. Крім усього іншого, там присутній конвертер для відео, картинок і аудіо. За тестовий період платити не доведеться, а швидкість роботи – завжди висока.

Adobe Premiere Pro

У цю програму входять різні спеціальні ефекти і можливості. Серед функцій варто виділити режим реального часу, високу якість монтажу, безліч різних фільтрів і функцію додавання анімації.

Крім того, можна також додавати відео різної якості, а безкоштовний тестовий період становить 1 місяць.

Sony Vegas Pro

У цій програмі працюють творці серіалів, веб-розробники і так далі. Серед функцій варто виділити безліч ефектів, налаштувань музики, а також фільтрів. У цьому додатку можна працювати в різних форматах і обробляти в режимі реального часу.

У цій програмі є постійні оновлення, а ще в ній можна вибрати російську мову. Також можна працювати в пробній версії безкоштовно.

ВідеоШОУ

Ця програма підтримує безліч форматів для збереження відео, а також багато переходів, ефектів і анімацій.

Крім цього, можна додавати звуки, текст або запис з мікрофону. Також в програмі є російська мова і пробний період на безкоштовній основі.

ВідеоМОНТАЖ

Програма містить багато шаблонів з заставками, які можна редагувати. Також можна автоматично змінювати колір, яскравість і контраст, а також – накладати музику і міняти звук в процесі монтування.

Можна також миттєво обрізати частини відео і швидко завантажувати його на диск. Пробний період без вкладень коштів становить 10 днів.

Bolide Movie Creator

У цій програмі є можливість вибирати російськомовне меню, вона підійде для новачків. У неї входить безліч переходів, ефектів і фільтрів. Також готові відео можна відразу відправляти в YouTube і соціальні мережі.

Вона періодично оновлюється, а щоб її встановити, не потрібно багато місця. У пробній версії на відео з’являється водяний знак.