Оформити заявку

Кращі CRM-системи для збільшення ефективності бізнесу

Кращі CRM-системи для збільшення ефективності бізнесу - Фото 1
Katerina
25/05/2021
Время чтения: 2 м

CRM-системи є відмінним засобом для збільшення ефективності бізнесу і роботи команди. Знайти хорошу систему досить важко, тому фахівцям рекомендують ТОП-5 кращих CRM-систем.

CRM – це програми, за допомогою яких можна зібрати і проаналізувати дані для збільшення продуктивності бізнесу. Вони потрібні для поліпшення відносин між клієнтом і бізнесом. Потрібно врахувати, що CRM-система повинна бути обрана відповідно до сфери діяльності бізнесу.

АmoCRM

АmoCRM є досить зручною системою зі зрозумілою «начинкою». Дана програма самостійно створює кошик, збирає всі заявки клієнтів. Вона зручна для використання через смартфон, тому можна створити розсилку і дзвонити через додаток в телефоні.

Вона підійде для власників малого та середнього бізнесу, також вона налаштована під роздрібні системи продажу.

Bitrix24

Bitrix24 покращує роботу в команді компанії, в цій системі можна бачити всі важливі події і завдання з повідомленнями. Є також варіант для смартфона, тому можна спілкуватися в чаті і лайкати публікації в стрічці системи.

Програма підходить для компаній, де багато людей працює на віддаленій основі. Також за неї не потрібно платити команді, де є менше 12 осіб.

Salesforce

Salesforce – це американська компанія, яка знаходиться на першому місці в рейтингу лідерів серед CRM-систем. У ній знаходяться зручні інструменти для аналітики, завдяки чому можна контролювати трафік цільової аудиторії і відслідковувати ефективність продажів.

Ця система підходить для всіх компаній, однак, в ній немає можливості перевести її на російську та українську мови.

Zoho

Zoho розрахована більше на власника бізнесу, ніж на сам бізнес, в цілому. Система може самостійно аналізувати інформацію про зв’язок з клієнтом, збираючи результати продажів.

Програма більше розрахована на сферу менеджменту і на власників бізнесу, підвищуючи його окупність.

FreshOffice

FreshOffice самостійно веде облік в бухгалтерії, запам’ятовує всі операції і дивиться за станом рахунків. У цій програмі можна відстежувати результати реклами і місця надходження трафіку.

Дана система підходить всім видам бізнесу, де є проблеми з урахуванням документації. У ній присутній пропозиції для власників магазинів онлайн, які допоможуть знайти інструменти для інтернет-продажів.