Оформити заявку

Конкурент TikTok і YouTube: Instagram – більше не для фотографій

Конкурент TikTok і YouTube: Instagram – більше не для фотографій - Фото 1
Katerina
06/07/2021
Время чтения: 2 м

Глава платформи для фото і відео Instagram Адам Моссері озвучив майбутнє найпопулярнішої соціальної мережі. Він підкреслив, що Instagram більше не є додатком для обміну знімків, він став місцем для розваг.

Таким чином, соцмережа хоче приділити всю увагу тому, щоб дати користувачам новий досвід розваг. Крім того, Instagram хоче попрацювати над розвитком відеороликів, ставши конкурентом для YouTube і TikTok.

Що зміниться?

За словами Адама Моссери, протягом декількох місяців соціальна платформа проводитиме різні досліди. В тому числі, вона показуватиме людям в стрічці новин рекомендації по тих темах, за якими вони не стежать. Також в Instagram планують показувати відеоролики на весь екран. До цього додаток вже почав пробувати показувати запропоновані публікації. Вони розміщуються в стрічці новин перед людьми, на яких підписана людина. Однак, ідея з темами є абсолютно новою.

Також Instagram вже дозволяє людям завантажувати і робити відео на весь екран за допомогою IGTV, Stories і Reels. Як підкреслив глава соцмережі, компанія хоче лише розвивати такий формат і посилювати досвід людей в інтернеті.

Висновок

Ряд таких нововведень чітко дають зрозуміти, що Instagram більше не хоче бути лише додатком для обміну фотознімків. Він хоче стати розважальною платформою з новими алгоритмами роботи і посиленим акцентом на відеоролики. Однак, Моссера ні слова не сказав про те, про які зміни йдеться.