Оформити заявку

Конференція OWOX “Бізнес інтернет-магазинів” 2014: підсумки, результати, враження

admin
21/11/2014
Время чтения: 2 м

В цьому році ми виступили бронзовим спонсором найбільшої e-commerce події країни – конференції OWOX «Бізнес інтернет-магазинів» 2014.

1_13

1_11

Як і в попередні роки, на конференції зібралися «вершки» e-commerce, 450 фахівців з України, СНД, Європи. Протягом усього дня доповідачі в три потоки ділилися накопиченими знаннями, секретами і власними поглядами на розвиток ринку e-commerce в Україні і в світі. Обговорювалися не тільки «вічні теми», а й нові виклики в онлайн-торгівлі. Вразило різноманіття думок стосовно сьогодення і майбутнього в українському e-commerce. Обнадіює, що переважна більшість фахівців дивляться в майбутнє з оптимізмом.

1_2

1_10

1_6

Дуже приємно, що стенд Seomarket викликав жвавий інтерес серед учасників конференції. Хтось звертався за консультаціями до експертів компанії, хтось розгортав цікаві дискусії про тонкощі інтернет-просування, а деякі підходили висловити подяку за нашу роботу.

1_8

1_7

1_9

Співробітники компанії Seomarket раді взяти участь в заході такого високого класу, де можна отримати новий досвід і поділитися власним.