Оформити заявку

Конференція «Бізнес інтернет-магазинів 2014»

admin
15/10/2014
Время чтения: < 1 м

14 листопада в Києві пройде конференція та виставка «Бізнес інтернет-магазинів 2014». Компанія Seomarket виступить бронзовим спонсором заходу.

Формат програми: три потоки доповідей, всього 12 тематичних секцій, виставка.

У кожній із секцій спікери розкриють найактуальніші теми та тренди цього року, поділяться своїм досвідом і поспілкуються з учасниками на панельних дискусіях.

Тематичні секції: «Криза – привід пакувати валізи або поштовх для розвитку», «Вітрини: віч-на-віч з користувачем», «Аналітика», «Логістика» та інші, всього – дванадцять.

Рекомендації / сервіси: сервіс + клієнт – секція, в якій Олександр Галкін, Competera, спільно з компанією Comfy, розповість, скільки грошей ви втрачаєте через неправильне ціноутворення. А в доповіді від Esputnik & Softcube фахівці розкажуть все про ефективну персоналізацію в e-commerce (адже, всі знають, навіщо, але не всі знають, як).

Кейс: практичне впровадження багатоканальних інструментів персоналізації в магазині дитячих товарів toys.com.ua.

Секція «Залучення та повернення клієнтів»: спікери в цій секції не з чуток знають, як повертати покупців в інтернет-магазини. Дейвідас Таліюнас поділиться, як умови ринку в різних країнах впливають на основні показники ретаргетинг-кампаній – case study з цифрами і фактами.

У секції «Утримання і повторні продажі – збільшуємо дохід з клієнта» Артем Бородатюк представить must-have набір простих і зрозумілих інструментів для інтернет-магазину по утриманню клієнтів.

Більш детальну програму і опис доповідей дивіться на сайті конференції.

Час: 14 листопада, 9.00.

Місце: Київ, м. Палац Спорту, готель “Русь”.

Поточна вартість: 3 750 грн. за промокодом “seomarket2014” ви можете отримати знижку 5%.

Реєстрація на конференцію тут.