Оформити заявку

Конференція «Бізнес інтернет-магазинів 2014»

15/10/2014
admin

14 листопада в Києві пройде конференція та виставка «Бізнес інтернет-магазинів 2014». Компанія SeoMarket виступить бронзовим спонсором заходу.

 

Формат програми: три потоки доповідей, всього 12 тематичних секцій, виставка.

У кожній із секцій спікери розкриють найактуальніші теми та тренди цього року, поділяться своїм досвідом і поспілкуються з учасниками на панельних дискусіях.

Тематичні секції: «Криза – привід пакувати валізи або поштовх для розвитку», «Вітрини: віч-на-віч з користувачем», «Аналітика», «Логістика» та інші, всього – дванадцять.

Серед доповідей:

  Рекомендації / сервіси: сервіс + клієнт – секція, в якій Олександр Галкін, Competera, спільно з компанією Comfy розповість скільки грошей ви втрачаєте через неправильне ціноутворення. А в доповіді від Esputnik & Softcube фахівці розкажуть все про ефективну персоналізації в e-commerce (адже, все знають навіщо, але не всі знають як ?

Кейс: практичне впровадження багатоканальних інструментів персоналізації в магазині дитячих товарів toys.com.ua.

Секція «Залучення та повернення клієнтів» – спікери в цій секції не з чуток знають, як повертати покупців в інтернет-магазини. Дейвідас Таліюнас поділиться як умови ринку в різних країнах впливають на основні показники ретаргетінг-кампаній – case study з цифрами і фактами.

У секції «Утримання і повторні продажу – збільшуємо дохід з клієнта» Артем Бородатюк представить must-have набір простих і зрозумілих інструментів для інтернет-магазину по утриманню клієнтів.

Більш детальну програму і опис доповідей дивіться  на сайті конференції.

Час: 14 листопада, 9.00.

Місце: Київ, м. Палац Спорту, готель “Русь”.

Поточна вартість 3 750 грн. за промокодом “seomarket2014” ви можете отримати знижку 5%.

Реєстрація на конференцію тут.