Оформити заявку

Конференція Webcamp 2016

admin
22/07/2016
Время чтения: < 1 м

Конференція WebCamp 2016: 29-31 липня, Одеса

Запрошуємо взяти участь у VII щорічній конференції WebCamp 2016, яка присвячена технологіям веб-розробки, управлінням проектами і розвитку бізнесу. Цього року вона пройде 29-31 липня в Одесі.

Традиційно, захід складається з декількох напрямків. В цьому році це Front-End, Python, PHP, DevOps, PM, BizDev.

WebCamp 2016 збере понад 600 учасників зі всієї України і ближнього зарубіжжя. Конференція розрахована на учасників рівня Middle / Senior, де у кожного буде можливість обмінятися досвідом, поділитися своїми ідеями, відмінно провести час з колегами на афтерпаті і відпочити біля Чорного моря.

Реєстрація та подробиці на сайті Agenda

29 липня:

  • WebCamp: DevOps – Провідні DevOps фахівці на практичних прикладах поділяться своїм досвідом побудови процесу розробки за методологією DevOps і особливостями компонентів, які використовуються всередині їх інфраструктур.
  • WebCamp: Front-end – Експерти з унікальним досвідом представлять вузькотехнічні теми і поділяться останніми новинками у front-end-розробці.

30 липня:

  • WebCamp: PM – Менеджери проектів обговорять тонкощі методології, вирішення конфліктів в команді, мотивації та ефективного планування, взаємодії замовник-менеджер-команда, поділяться кейсами і цікавим досвідом.
  • WebCamp: Python – Фахівці обговорять новини web-розробки на Python, приклади розв’язання нестандартних завдань, архітектуру високонавантажених сервісів, цікаві бібліотеки, кейси, фреймворки і best-practice.

31 липня:

  • WebCamp: BizDev – Успішні IT компанії України поділяться секретами роботи на зарубіжних ринках і на практичних прикладах розкажуть про організацію ефективного біздева для роботи з B2B і B2C клієнтами.
  • WebCamp: PHP – Веб-розробники обговорять PHP 5 і 7, популярних фреймворків, як код, трендах і цікавих кейсах.

Більше інформації та реєстрація

Для наших читачів – знижка 5% за промокодом “SeoMarket”