Оформити заявку

Конференція Webcamp 2016

22/07/2016
admin

Конференція WebCamp 2016: 29-31 липня, Одеса
Запрошуємо взяти участь у VII щорічній конференції WebCamp 2016, яка присвячена технологіям веб-розробки, управління проектами і розвитку бізнесу. Цього року вона пройде 29-31 липня в Одесі.

Традиційно, захід складається з декількох напрямків. В цьому році це: Front-End, Python, PHP, DevOps, PM, BizDev.

WebCamp 2016 збере понад 600 учасників зі всієї України і ближнього зарубіжжя. Конференція розрахована на учасників рівня Middle / Senior, де у кожного буде можливість обмінятися досвідом, поділитися своїми ідеями, відмінно провести час з колегами на афтерпаті і відпочити біля Чорного моря.

Реєстрація та подробиці на сайті

Agenda
29 липня:

WebCamp: DevOps – Провідні DevOps фахівці на практичних прикладах поділяться своїм досвідом побудови процесу розробки за методологією DevOps і особливостями компонентів, які використовуються всередині їх інфраструктур.
WebCamp: Front-end – Експерти з унікальним досвідом представлять вузькотехніческіе теми і поділяться останніми новинками у front-end-розробці.
30 липня:

WebCamp: PM – Менеджери проектів обговорять тонкощі методології, вирішення конфліктів в команді, мотивації та ефективного планування, взаємодії замовник-менеджер-команда, поділяться кейсами і цікавим досвідом.
WebCamp: Python – Фахівці обговорять новини web-розробки на Python, приклади розв’язання нестандартних завдань, архітектуру високонавантажених сервісів, цікаві бібліотеки, кейси, фреймворки і best-practice.
31 липня:

WebCamp: BizDev – Успішні IT компанії України поділяться секретами роботи на зарубіжних ринках і на практичних прикладах розкажуть про організацію ефективного біздева для роботи з B2B і B2C клієнтами.
WebCamp: PHP – Веб-розробники обговорять PHP 5 і 7, популярних фреймворків, як код, трендах і цікавих кейсах.
Більше інформації та реєстрація

Для наших читачів – знижка 5% по промокодом: SeoMarket