0
Оформити заявку

Компанія «SeoMarket» виступить платиновим спонсором конференції та виставки «Бізнес інтернет-магазинів»

31/10/2013
admin

7 листопада в Києві пройде найбільша подія в сфері електронної комерції в Україні. 7-я щорічна конференція «Бізнес інтернет-магазинів 2013» відбудеться в НСК «Олімпійському» (вул. Червоноармійська (вул. Велика Васильківська), 55).

Організатор – OWOX. Платиновим спонсором виступить компанія «SeoMarket» – агентство інтернет-реклами.

На конференції сформовано 3 потоку і 10 секцій, очікується 700 учасників з України та країн ближнього зарубіжжя, свої доповіді представлять 40 експертів, будуть проведені майстер-класи на актуальні теми і круглі столи.

Серед доповідачів: Шерін Елтобджі (лідер проекту «Доставляючи щастя» Zappos), Хав’єр Мунос (тренер Zappos), Володимир Долгов (керівник eBay Marketplaces в Росії), Максим Фалдін (співзасновник Wikimart.ru), Ірина Холод (директор з маркетингу Нова Пошта) і багато інших.

Одним з найбільш визначних подій майбутньої конференції стане доповідь Сергія Кіпріка – генерального директора компанії «SeoMarket». Тема: «Ефективні джерела інтернет-реклами при просуванні інтернет-магазинів. Порівняльний аналіз ефективності ». Учасники конференції зможуть дізнатися, на що ж слід звертати увагу під час просування сайту, а також отримають розшифровку тези «Не вважайте рейтинги, рахуйте гроші».

На стенді компанії «SeoMarket» будуть розігруватися подарунки серед відвідувачів.

А також в рамках тематики виставки відбудеться презентація послуг компанії «SeoMarket», які забезпечать ефективне просування сайту і повернення інвестицій. Стенд компанії «SeoMarket» обіцяє дивувати ультрасучасними і несподіваними рішеннями.

Довідка:
Конференція «Бізнес інтернет-магазинів» вперше відбулася 8 листопада 2007 року в Конгрес Холі готелю «Президент Готель» в Києві і зібрала понад 300 учасників з України, Росії, Білорусі, Польщі.

Цього року подія отримала статус Конференції та Виставки.

Компания «SeoMarket» выступит платиновым спонсором