0
Оформити заявку

Компанія Seomarket підтримала щорічний бал-маскарад дизайнерської маски

06/12/2013
admin

5 грудня в заміському готельно-ресторанному комплексі «Вілла Віта», що розташований в Київській області, пройшов щорічний традиційний дизайнерський бал, організований видавництвом «Інтерншенл Медіа» за підтримки компанії Seomarket.

На балу панувала надзвичайно тепла атмосфера. Оригінальні вбрання і маски гостей захоплювали своєю вишуканістю та загадковістю.

Поки збиралися гості, співачка з чарівним голосом Anstace дарувала гостям пісні з репертуару Lana Del Ray, Etta James, Christina Aguilera, Florence and the machine, Rihanna.

Ведучими вечора були незрівнянні телезірки Соломія Вітвіцька (телеканал 1 + 1) і Тимур Мірошниченко ( «Перший нацiональний»). Їхні іскрометні жарти, професіоналізм і енергія весь вечір підігрівали в гостях атмосферу свята. Продаж масок чергувався з музичними номерами, на столах були смачні закуски і елітні напої, так що всі присутні могли провести час і приємно, і смачно, і корисно!

Аукціон розпочався з продажу маски Катерини Бужинської. Для заходу співачка привезла дорогу серцю маску «Катрін», з якою вона виступала на Віденському балу при супроводі симфонічного оркестру.

Спеціально для аукціону дизайнер Марина Лапа розробила колекцію карнавальних масок, показ яких відбувся під бурхливі оплески всіх гостей. Нагадуємо, всі виручені гроші будуть спрямовані на унікальний проект – випуск альбому «Колискові Київської Русі»!

В рамках заходу також відбувся показ прикрас від дизайнера Ольги Бунеску. Дизайнер презентувала дві авторські колекції, зокрема, етнічні прикраси «Княгиня», які були виготовлені для презентації альбому Світлани Островської (Дочка Велеса) «Ольга – королева русів».

Світлана Островська, шеф-редактор журналу «Ідеальний Дім», автор і виконавець слов’янських пісень Київської Русі, що працює під псевдонімом Дочка Велеса, зізналася, що зараз займається реконструкцією колискових епох тисячолітньої давності, коли чоловіки були воїнами, а жінки – відунами. На вечорі Дочка Велеса подарувала гостям пісні з альбому «Ольга – королева русів» і з підготовлюваного проекту колискових.

Музичні подарунки для гостей балу карнавальних масок підготували Яків Смирнов і його підопічні – дует Радіо Сім’я (Софія Яремова і Роберт Дебнатх), фіналістка дитячого Євробачення Kristall, фіналіст проекту «Шанс» і володар премії «Шлягер року» Андрій Іщенко, заслужений артист Украни Олексій Аккерман , учениця Ніни Матвієнко Руслана Лоцман, оперна співачка Оксана Ярова.

В кінці вечора на всіх гостей чекав шикарний 25-тикілограмовий святковий торт від кондитерської «Маріам-С». Роберт Дебнатх звернувся з привітанням до журналу «Ідеальний Дім», якому виповнилося 9 років. Імениннику була присвячена пісня, написана Світланою Островською спеціально для улюбленого журналу і виконана редакцією і всіма гостями.

Допомагав організувати свято провідний фахівець в області інтернет-реклами – компанія Seomarket.

На завершення вечора співробітники компанії Seomarket разом з організаторами заходу виконали фінальну пісню для гостей заходу.