0
Оформити заявку

Компанія «SeoMarket» – інформаційний партнер конференції «Контекстна реклама 2013»

31/10/2013
admin

8 ноября в Киеве пройдет конференция, посвященная одному из ведущих инструментов интернет-маркетинга – контекстной рекламе. Мероприятие состоится в гостинице «Русь», ул. Госпитальная, 4.

Організатор – агентство інтернет-маркетингу Netpeak. Інформаційним партнером виступає агентство інтернет-реклами «SeoMarket».

В рамках конференції «Контекстна реклама 2013» компанія «SeoMarket» буде представлена ​​на стенді, де всі бажаючі зможуть ознайомитися з послугами.

У двох залах прозвучать доповіді 20 експертів з України та Росії. Конференція буде цікава для власників і менеджменту (інтернет-магазинів, офлайн бізнесу, представленого в мережі, онлайн сервісів, UGC-проектів). А також – для фахівців цієї сфери (по контекстній рекламі, інтернет-маркетологів, менеджерів по рекламі).

Відвідувачі конференції дізнаються, як збільшити прибуток, провести аудит інтернет сайту своїми силами і розширити ринок збуту, а також – про підвищення впізнаваності бренду, оптимизирования витрат на рекламу і багато іншого.

Запрошуємо всіх до нашого стенду № 11! Будемо раді Вас бачити!