Оформити заявку

IFrame Player API. Параметри

IFrame Player API. Параметри - Фото 1
Katerina
18/05/2021
Время чтения: 2 м

Налаштувати програвач можна за допомогою різних параметрів, доданих в IFrame. Наприклад, autoplay потрібен для того, щоб включити автоматичний режим відеоролика. При цьому, параметр під назвою «loop» потрібен для того, щоб відтворювати відеоролик по другому разу, а enablejsapi дає можливість включити JavaScript API.

До речі, важливо знати, що сторінка відображення має відповідати розміру – не менше 200 x 200 пікселів. Якщо в плеєрі показуються компоненти управління, це вікно повинно відобразити їх всі, тому його розмір повинен бути немаленьким.

Вбудовування програвача YouTube

Вбудовування IFrame за допомогою тегів <iframe>

Для початку необхідно виявити тег <iframe>, де URL src буде вказувати відео і інші можливості, які завантажуються через плеєр.

Масштаби програвача можна вибрати за допомогою таких кнопок, як height і width тега <iframe>. Якщо елементи створюються своїми руками, то параметри можна додати в кінець посилання.

Вбудовування IFrame через IFrame Player API

Для початку потрібно почекати, поки код JavaScript Player API прогрузиться, після чого потрібно діяти відповідно до інструкцій з експлуатації IFrame Player API.

Вибір контенту для виконання через плеєр

Через програвач можна дивитися відео, додавати списки пісень, різний медіа-продукт або результати пошуку за запитами.

Завантаження відео

Щоб завантажити відеоролик, в момент вбудовування IFrame необхідно внести ID ролика на YouTube в URL IFrame src.

Завантаження плейлиста

Щоб внести список пісень, необхідно внести в параметр listType – playlist. Потім для list потрібно внести ID бажаного списку пісень.

Завантаження результатів пошуку

Щоб завантажити результати пошуку, потрібно задати параметру listType значення search. Потім для list потрібно відобразити запит в пошуку.