Оформити заявку

Google запустив нову сторінку для структурованих даних

Google запустив нову сторінку для структурованих даних - Фото 1
Katerina
12/08/2021
Время чтения: < 1 м

Пошукова система Google відключила роботу інструменту, який перевіряє структуровані дані. З цієї сторінки переходить на сторінку, на якій є два інструменти: «Перевірка розширених результатів» і «Валідатор розмітки Schema.org». Відомо, що ними можна користуватися в залежності від того, що від них вимагається.

Так, наприклад, інструментом під назвою «Rich Result Test» можна користуватися для перевірки розмітки для розширених результатів в системі пошуку. При цьому, Schema Markup Validator – це інші види структурованих даних, які є в словнику Schema.org.

Ще в липні минулого року з’явилася інформація про те, що інструмент перевірки даних від пошукача стане неактуальним. Тим часом, експертам радили працювати з іншим інструментом під назвою «Перевірка розширених результатів», який вступив в дію.

Після того, як спільнота з SEO-просування погано відреагувала на цю новину, пошукова система вирішила відправити інструмент на сайт Schema.org. Цей домен говорив про те, що в цьому році він запускає бета-версію інструменту, який називається «Валідатор розмітки Schema.org».

Тепер пошукова система Google створила нову сторінку в одному місці: «Перевірка розширених результатів» і «Валідатор розмітки Schema.org».