Оформити заявку

Google скоротить зарплату співробітникам на віддаленій роботі

Google скоротить зарплату співробітникам на віддаленій роботі - Фото 1
Katerina
12/08/2021
Время чтения: 2 м

Компанія Google зменшила розмір зарплати своїх працівників, які вирішили працювати далі в віддаленому режимі і переїхали в дешеві райони, які розташовані далеко від офісу. Відомо, що зарплата працівників залежатиме від того, де саме вони працюють віддалено, а деякі співробітники помітять зниження зарплати на 5-25%.

Компанія дозволила своїм працівникам порахувати на калькуляторі, якими будуть наслідки віддаленої роботи для них і переїзду в інше місце. Але деякі працівники помітять зменшення зарплати у себе навіть, якщо вони нікуди не переїжджали.

Наприклад, один з працівників компанії Google їздить на роботу в Сіетлі з сусіднього округу. Він, ймовірно, помітить зниження рівня зарплати приблизно на 10%, якщо працюватиме повноцінно у віддаленому режимі. Спочатку він хотів працювати з дому, але потім вирішив їздити до офісу.

У компанії, в свою чергу, наголосили, що завжди оплачували роботу своїх співробітників, дивлячись на місце розташування. Оплата ж варіюється від штату до штату і від міста до міста.

«Наші компенсаційні пакети завжди визначалися місцем розташування, і ми завжди платимо в верхній частині місцевого ринку в залежності від того, де працює співробітник», – додав представник Google.

Також представник компанії заявив, що вона не змінить розмір зарплати для співробітників, якщо вони проміняють офіс на роботу з дому в тому ж місті, де знаходиться їх офіс. Але якщо співробітник поміняє це місце на регіон з дешевим проживанням, то розмір його зарплати зменшиться.