Оформити заявку

Google поліпшить процес просування ігор: інструменти для розкрутки

Google поліпшить процес просування ігор: інструменти для розкрутки - Фото 1
Katerina
16/07/2021
Время чтения: 2 м

Всесвітньо відома компанія Google заговорила про нові інструменти для розкрутки додатків. Так, з’явиться нова стратегія tROAS, заберуться дублі завантажень і так далі.

Незабаром в таких кампаніях, як «Взаємодія з мобільним додатком», можна буде працювати зі стратегією «Цільова рентабельність інвестицій у рекламу».

На жаль, в операційній системі iOS поки таких оновлень не буде, користуватися таким налаштуванням можна буде тільки в Android.

Переваги нововведень

Дана стратегія допоможе людям, що володіють додатками, налаштовувати ставки в залежності від цінності гравця, який повернувся в гру. Завдяки цьому оголошення ACe зможуть збільшити розмір прибутку. На даний момент ця функція поки знаходиться на етапі поліпшення і тестування.

Компанія Google створює інструмент, за допомогою якого користувачі зможуть в автоматичному режимі повертатися на екран скачування програми.

Рекламодавцям, в свою чергу, більше не потрібно буде впроваджувати глибокі посилання при старті кампаній. Знову таки, робити це можна тільки в додатках на Android.

Також на етапі випробування зараз знаходиться стратегія tROAS, яка отримуватиме прибуток від внутрішньої реклами. Отримувати дохід стратегія дозволить завдяки гравцям, які будуть взаємодіяти з оголошеннями в додатку.

Крім того, зараз хочуть відключати повторне завантаження. Таким чином, рекламодавці мають можливість забороняти показувати рекламу додатків користувачам ОС Android, які вже видалили гру. Нова функція допоможе краще розраховувати витрати з бюджету на рекламу.

Ще варто виділити той факт, що Google хоче змінити функцію Open Bidding, тобто, інструменту для визначення ставок від AdMob. Цим інструментом зможуть користуватися всі творці додатків. Також власники додатків зможуть налаштовувати політику для кожного члена торгів.