Оформити заявку

Google додав нові рекомендації для задач з математики

Google додав нові рекомендації для задач з математики - Фото 1
Katerina
03/08/2021
Время чтения: < 1 м

Пошукова площадка Google оновила інструкцію з розмітки для інструментів вирішення завдань з математики. Вона додала нові рекомендації, в яких йдеться про технічні моменти, а також про контент.

Крім того, Google видалив керівництво з розмітки сторінок, які були створені спеціально для вирішення завдань. Він підкреслив, що власники веб-сайтів мають можливість прибрати ці дані зі своїх сторінок.

Пункти, додані до інструкції

Технічні рекомендації

Перш за все, потрібно додати структуровані дані MathSolver на домашню сторінку ресурсу. Потім варто перевірити, щоб налаштування навантаження на хост дозволяли сканувати багато разів.

Якщо користувач має кілька копій одного такого інструменту, URL-адреси яких – різні, варто використовувати канонічні URL-адреси для кожної копії.

При цьому, пошукач не дозволяє, щоб ця розмітка використовувалася для тих сторінок, які доступні після оплати або реєстрації.

Поради з контенту

Перш за все, не потрібно називати відеоролики в контенті інструментами для вирішення завдань з математики. Далі власники онлайн-ресурсів відповідають за якість і точність рішення за допомогою такої функції. Якщо після перевірки якості з’ясується, що дані неправильні, то інструмент видалять.