Оформити заявку

Фантастична четвірка: попереду – пора гарячих конференцій

admin
11/03/2015
Время чтения: 2 м

Команда Seomarket підготувала для вас дещо новеньке! Читайте, які заходи зі світу інтернет-маркетингу можна відвідати найближчим часом. Цього разу на вас чекають чотири цікавих проекти, на яких хотіли б зустріти і вас:

  • восьмий український форум маркетинг-директорів;
  • конференція з аналітики Analyze! 2015;
  • iForum 2015;
  • контекстна реклама 2015.

Восьмий український форум маркетинг-директорів

2-3 квітня запрошуємо вас взяти участь у Восьмому українському форумі маркетинг-директорів. Ви почуєте першими про системну трансформацію бізнесу і роль маркетингу в цьому процесі, дізнаєтеся про особливі маркетингові стратегії, орієнтовані на жіночу аудиторію, чому інвестиції в управління споживчим досвідом є недорогою ідеєю в кризу і ін. Серед головних тем форуму:

– як змусити компанію рости в кризу;
– стратегії в e-commerce;
– інтеграція SEO маркетингу і IT.

За два дні ви зможете дізнатися більше про ваших конкурентів і колег, послухати провідних експертів і познайомитися з важливими людьми. А 1 квітня, за день до головного заходу, відбудеться закрита інтелектуальна вечірка в діджитал-просторі FEDORIV Hub (тільки для перших осіб бізнесу).

Analyze! 2015

15 квітня відбудеться третя щорічна конференція Analyze! 2015. Конференція створена для тих, хто хоче за допомогою аналітики заробляти більше. Сергій Яременко (технічний директор EMPO), Іван Кравець (керівник відділу з розвитку Prom.ua), Владислав Флакс (директор OWOX) та інші фахівці представлять кейси, засновані на особистому досвіді:

– аналітика і звітність з Google Tag Manager + GA Core Reporting API;
– 10 найуспішніших а / б тестів Prom.ua;
– рух даних від налаштування Google Tag Manager до візуалізації графіків в Google Sheets.

Звичайно ж, Seomarket спільно з Analyze! приготував для вас приємний сюрприз – промокод на знижку 5% для підписників нашого блогу. Просто використайте Seomarket5 при реєстрації.

iForum

16 квітня в Києві в сьомий раз пройде iForum – найбільша офлайн-конференція в Україні. Ви почуєте доповіді чотирьох різних напрямків в одному місці:

– інтернет-бізнес / стартапи;
– реклама і просування сайтів;
– E-commerce / Айтішники рятують світ: волонтерські проекти;
– інтернет-технології.

Як один із спонсорів форуму, компанія Seomarket впевнена, що вас обов’язково зацікавить формат iForum. Він передбачає не тільки конференцію зі звичними доповідями, а й виставкову зону, майстер-класи, англомовну секцію і, звичайно, незмінне живе спілкування учасників.

При реєстрації введіть спеціальний промокод 624511 і отримаєте знижку 20%.

Контекстна реклама 2015

22 травня в Києві відбудеться конференція “Контекстна реклама 2015” – головна подія України в сфері платного трафіку. Ви почуєте про те, як розширити ринок збуту, підвищити впізнаваність бренду, збільшити базу клієнтів, оптимізувати витрати на рекламу. Кращі фахівці України та Росії поділяться “найсоковитішими” кейсами з усіма, хто хоче підвищити прибуток за допомогою ведучого інструменту інтернет-маркетингу – контекстної реклами. Seomarket, за вже сформованою традицією, спільно з організаторами дарує всім підписникам нашого блогу промокод на знижку 5%! Просто введіть Seomarket2015 при реєстрації.

Наші партнерські відносини з представленими проектами допомагають дарувати вам кращі ціни на участь. Поспішайте зареєструватися і слідкуйте за подальшим розвитком сфери інтернет-маркетингу в нашому блозі.

Тепер ви знаєте, де можна буде зустріти Seomarket цієї весни.