Оформити заявку

Facebook втрачає користувачів, Instagram серйозно випереджає

Facebook втрачає користувачів, Instagram серйозно випереджає - Фото 1
Katerina
23/07/2021
Время чтения: 2 м

За останні півроку кількість користувачів соцмережі Facebook зменшилася у всіх українських регіонах. Хоча завдяки збільшенню числа користувачів в маленьких містах соціальна мережа змогла зберегти свою цільову аудиторію.

На даний момент з Facebook взаємодіють 16 мільйонів активних користувачів, а за півроку ця цифра ніяк не змінилася. Також не змінилася кількість людей і в Facebook Messenger, ним користуються 10 мільйонів чоловік.

А ось що стосується Instagram, то він збільшив розмір своєї аудиторії. Якщо раніше ним користувалися 14 мільйонів чоловік, то тепер їх число виросло до 15 млн. Сьогодні можна залучити 24 мільйони українців до Facebook завдяки інструментам для реклами, а це на 2 млн більше, ніж півроку тому.

Варто зауважити, що соцмережа втратила свою аудиторію по всій території країни. Так, найменше аудиторії Facebook позбувся в Києві, там він втратив 3,17%, найбільше він позбувся в Черкасах, там Facebook втратив 25,22% людей.

А ось з Instagram пішла тільки частина користувачів в 12 областях, в Черкасах він втратив 10,59%. Замість цього в 10 регіонах Instagram привернув більше користувачів. У Києві до Instagram приєдналося 7,1%, а у Львові – 6%.

Зараз Facebook мають найбільшу популярність в Київській, Львівській і Закарпатській області. Найменш популярним Facebook є в Харківській області, там ним користуються лише 35% осіб. Instagram – найпопулярніший в Київській, Одеській, Дніпропетровській і Харківській області, а непопулярний – в Чернігівській області (29%).

Instagram стає найпопулярнішим серед молоді, зараз в ньому сидять люди до 31 року, хоча раніше вік користувачів становив до 27 років. В цілому, серед українців від 18 до 35 років 80% користуються Instagram, при цьому, 60% людей сидять в Facebook.