Оформити заявку

Facebook допоможе заробляти на контенті: кого це стосується?

Facebook допоможе заробляти на контенті: кого це стосується? - Фото 1
Katerina
16/07/2021
Время чтения: 2 м

До кінця наступного року Facebook хоче виділити більше 1 мільярда доларів в програми для креаторів. За словами відомого американського програміста Марка Цукерберга, програми допоможуть їм отримувати фінанси за допомогою контенту в Instagram і Facebook.

У компанії з’являться спеціальні програми, з їх допомогою креатори матимуть можливість отримувати прибуток за весь час роботи з інструментами для роботи з контентом. Згідно з інформацією від компанії, завдяки бонусам креатори зможуть вибрати найрезультативніший контент.

Такі програми будуть бонусними, але за якийсь час їх тривалість і вимоги можуть змінитися. В цей літній період нова бонусна частина з’явиться в Instagram, а через деякий час – в Facebook. Щоб стати учасником програми, креатори повинні дотримуватися правил монетизації.

Як можна отримати бонуси?

Перші бонуси у Facebook можна отримати виключно після отримання запрошення. До них входять бонуси для користувачів, які застосовують в своїх роликах In-Stream рекламу. Такі креатори зможуть застосувати бонуси протягом 4-х місяців.

Автори ігрових відеороликів матимуть можливість виконати завдання, за які їм даватимуть бонусні зірки. У наступні 3 місяці автори відео, які будуть дотримуватися всіх вимог, зможуть отримувати бонуси щомісяця за певну кількість зірок.

Наприклад, в соцмережі Instagram перші “фішки” зможуть знайти ті, хто створює Reels і працюють з рекламною кампанією в IGTV. Бонуси від такої реклами йдуть вже до авторів, які виплачують частину прибутку від реклами в форматі одноразових виплат.

Найближчим часом запуститься програма бонусних “фішок”, які зможуть отримувати за зняття Reels високої якості. При цьому, сума бонусів залежатиме від того, скільки разів будуть відтворюватися відео. Крім того, компанія хоче запускати програми для прямих ефірів, відео в IGTV і платних заходів в режимі онлайн.