Оформити заявку

Доведеться зачекати: скільки займе індексація нового контенту в Google?

Доведеться зачекати: скільки займе індексація нового контенту в Google? - Фото 1
Katerina
06/07/2021
Время чтения: 2 м

Працівник компанії Google Джон Мюллер розповів важливу інформацію про індексацію оновлених сторінок в інтернеті. Він пояснив, скільки часу потрібно витратити на постачання індексами нового контенту. Також Джон повідав, яким чином можна зробити цей процес швидше.

За словами співробітника Google, час, який піде на цей процес, може становити кілька годин або навіть кілька тижнів, а іноді й довше.

З чим це пов’язано?

Така кількість часу може уходити через технічні погрішності на ресурсі. Крім того, Googlebot може бути зайнятий індексацією важливих площадок. А ось ресурси з новинами, наприклад, можуть проходити індексацію за кілька хвилин.

Як пояснив Мюллер, наділення сторінок індексом не означає те, що вони будуть ранжуватися в обов’язковому порядку. Крім того, немає гарантій і того, що Google напевно проіндексує сторінки.

Google, як і інші пошукові системи, не індексує багато контенту в мережі. Так, він намагається не індексувати однаковий контент, URL з безліччю параметрів і так далі.

Способи зробити індексацію швидше

Існують методи, які допоможуть прискорити індексацію контенту:

  • не варто допускати перевантаження сервера, прискоривши його і ресурс;
  • слід опублікувати посилання на новий контент на видному місці, можна додати їх на головну сторінку;
  • не варто використовувати непотрібні URL-адреси на сайті;
  • можна застосовувати способи відправки URL в Google через Sitemap або інструмент перевірки URL.

Висновок

Для того, щоб ресурс був проіндексований, важливо запам’ятати головну річ. Так, щоб Google здійснив індексацію певної площадки, вона повинна мати високу якість.