Оформити заявку

Digitals2Business cоnference UADIGITALS

admin
23/01/2014
Время чтения: < 1 м

18 лютого 2014 року в Києві, за підтримки компанії Seomarket, відбудеться IV Digitals 2 Business конференція UADIGITALS 2014. Кращі кейси успішних агентств країни, ефективні інструменти, відпрацьовані на практиці кращими digital-експертами, досвід успішних кампаній в найрізноманітніших сферах бізнесу.

Щорічно ТОПи кращих digital-агентств країни, що входять до ТОП-рейтингів ефективності, креативності і біллінгів, збираються на масштабному заході UADIGITALS з тим, щоб презентувати свої найяскравіші роботи за минулий рік, роз’яснити їх механізм і результати. В ході конференції рекламодавцям представляються нові ефективні інструменти інтернет-реклами, що вийшли на ринок і відпрацьовані в минулому році, обговорюються перспективи ринку і пропонуються конкретні рішення і рекомендації по конкретних запитах рекламодавців.

Фахівці чудово розуміють, як складно рекламодавцю орієнтуватися в стрімко зростаючому потоці пропозицій, панацей і чарівних паличок від численних свіжоспечених інтернет-агентств, вільних фахівців і т.д. Тому вони збираються на одному майданчику, щоб дати відповіді замовникам на їхні запитання.

Завдання UADIGITALS ─ показати рекламодавцю загальну, цілісну картину, навчити правильно вибирати інструменти, що в рази збільшує шанси РЕКЛАМОДАВЦЯ досягти максимального успіху в бізнесі.