Оформити заявку

Digitals2Business cоnference UADIGITALS

Digitals2Business cоnference UADIGITALS - Фото 1
23/01/2014
admin

18 лютого 2014 року в Києві за підтримки компанії SeoMarket відбудеться IV Digitals 2 Business конференція UADIGITALS 2014. Кращі кейси успішних агентств країни, ефективні інструменти, відпрацьовані на практиці кращими digital експертами, досвід успішних кампаній в найрізноманітніших сферах бізнесу.

Щорічно топи кращих digital агентств країни, що входять в топ-рейтингів ефективності, креативності і біллінгів збираються на масштабному заході UADIGITALS з тим, щоб презентувати свої найяскравіші роботи за минулий рік, роз’яснити їх механізм і результати. В ході конференції рекламодавцям представляються нові ефективні інструменти інтернет реклами, що вийшли на ринок і відпрацьовані в минулому році, обговорюються перспективи ринку і пропонуються конкретні рішення і рекомендації по конкретним запитам рекламодавців.

Фахівці чудово розуміють, як складно рекламодавцю орієнтуватися в стрімко зростаючому потоці пропозицій, панацей і чарівних паличок від численних свіжоспечених інтернет-агентств, вільних фахівців і т.д. Тому вони збираються на одному майданчику, щоб дати відповіді Замовникам на їхні запитання.

Завдання UADIGITALS ─ показати рекламодавцю загальну, цілісну картину, навчити правильно вибирати інструменти. Що в рази збільшує шанси РЕКЛАМОДАВЦЯ досягти максимального успіху в бізнесі.