Оформити заявку

5-я практична бізнес-конференція «ShopMaster – 2014: Унікальні рішення для збільшення продажів з 1-го кв.м.»

22/01/2014
admin

31 січня 2014 року до Києві (БЦ «Інком») за підтримки компанії SeoMarket, відбудеться 5-та Всеукраїнська практична конференція «ShopMaster 2014: Унікальні рішення для збільшення продажів з 1-го кв.м. магазина ».

Практичні доповіді досвідчених і успішних рітейлерів дозволять в новому році застосувати максимум практичних інструментів і збільшити прибутковість магазинів і бізнесу в цілому за допомогою просування сайту! А також познайомитися з новими БІЗНЕС-партнерами!

Як змусити непродовольчий магазин приносити прибуток сьогодні, завтра, через рік?
Чи варто купувати конкуруючі мережі?
Як вибрати нові ефективні інструменти ведення бізнесу і як їх сприйме національний споживач?
На які стратегії і світові тренди потрібно орієнтуватися зараз?
Потрібен постійний і комплексний перегляд і вдосконалення бізнес-процесів з позицій стратегії, персоналу, асортименту, мерчандайзингу, технологій продажів, програм лояльності, формату та планування, обладнання тощо Важливо також враховувати при цьому ринкову ситуацію, досвід лідерів, тенденції і дії конкурентів.

Рішення презентуються на Конференції в форматі практичних доповідей і Master-класів, які відібрані на підставі щорічного моніторингу «історій успіху» мереж і містять повноцінний практичний кейс з набором конкретних рішень.

* Сегменти: одяг, взуття, аксесуари, побутова техніка та електроніка, мобільні телефони, мобільний зв’язок, парфумерія та косметика, подарунки, декор.

Ініціатор і професійний організатор щорічної бізнес-зустрічі «ShopMaster-2014» – B2B Медіа-група TradeMaster® Group (TradeMaster.UA). Інформаційним партнером виступає компанія SeoMarket.

Для передплатників seomarket.ua діє знижка 10% на участь в конференції по промо-коду SM 001.