Оформити заявку

5-я практична бізнес-конференція «ShopMaster – 2014: Унікальні рішення для збільшення продажів з 1-го кв.м.»

admin
22/01/2014
Время чтения: < 1 м

31 січня 2014 року у Києві (БЦ «Інком»), за підтримки компанії Seomarket, відбудеться 5-та Всеукраїнська практична конференція «ShopMaster 2014: Унікальні рішення для збільшення продажів з 1-го кв.м. магазина».

Практичні доповіді досвідчених і успішних рітейлерів дозволять в новому році застосувати максимум практичних інструментів і збільшити прибутковість магазинів і бізнесу, в цілому, за допомогою просування сайту! А також познайомитися з новими бізнес-партнерами!

1. Як змусити непродовольчий магазин приносити прибуток сьогодні, завтра, за рік?

2. Чи варто купувати конкуруючі мережі?

3. Як вибрати нові ефективні інструменти ведення бізнесу і як їх сприйме національний споживач?

4. На які стратегії і світові тренди потрібно орієнтуватися зараз?

Потрібен постійний і комплексний перегляд і вдосконалення бізнес-процесів з позицій стратегії, персоналу, асортименту, мерчандайзингу, технологій продажів, програм лояльності, формату та планування, обладнання тощо. Важливо також враховувати, при цьому, ринкову ситуацію, досвід лідерів, тенденції і дії конкурентів.

Рішення презентуються на конференції в форматі практичних доповідей і master-класів, які відібрані на підставі щорічного моніторингу «історій успіху» мереж і містять повноцінний практичний кейс з набором конкретних рішень.

* Сегменти: одяг, взуття, аксесуари, побутова техніка та електроніка, мобільні телефони, мобільний зв’язок, парфумерія та косметика, подарунки, декор.

Ініціатор і професійний організатор щорічної бізнес-зустрічі «ShopMaster-2014» – B2B Медіа-група TradeMaster® Group (TradeMaster.UA). Інформаційним партнером виступає компанія Seomarket.

Для підписників seomarket.ua діє знижка 10% на участь в конференції за промокодом SM 001.