Оформити заявку

3D Print Conference Kiev очима Seomarket

admin
15/09/2014
Время чтения: 3 м

Про те, як пройшла перша виставка-конференція, присвячена технологіям 3D-друку і сканування, – в короткому огляді заходу.

5 вересня в столиці відбулася перша в Україні виставка-конференція, присвячена темі технологій 3D-друку. Про 3D-технології раніше ми вже розповідали в нашій статті «3D-друк в Україні», зараз же я хочу з вами поділитися враженнями від заходу.

96
128
Отже, тепер розповім про саму подію.

3D Print Conference Kiev включала в себе кілька секцій. Основною частиною програми була конференція, на якій з доповідями виступили експерти галузі з України, Росії і США. Зокрема, доповідачі торкнулися таких важливих тем, як технології 3D-принтингу, промислові 3D-принтери і друк металом, використання 3D-друку в ювелірній галузі, матеріали для 3D-друку, ПО і інші питання.

 

8881 9991 6661
Тепер про виставкову зону.

На виставці учасники не тільки могли подивитися, як виглядає 3D-обладнання, матеріали та продукція, але і побачити, безпосередньо, сам процес виготовлення 3D-моделей. Я вперше побачила вживу, як відбувається процес виготовлення тривимірної продукції …

 

714
Крім 3D-принтерів, сканерів, витратних матеріалів та зразків тривимірної продукції, компанії-учасники стендів демонстрували і інші технічні рішення: так, наприклад, компанія Boteon продемонструвала танцюючих гексапод і гуманоїдного робота «Джівко», це просто не могло не вразити відвідувачів. А особисто для мене сюрпризом стала можливість на виставці приміряти окуляри Google Glass. Потримати їх у руках для мене було можливістю доторкнутися до продукту з області наукової фантастики, незважаючи на те, що це вже реальність.

 

 

77715551
Друк герба.

Родзинкою заходу став друк герба, який увійшов до книги рекордів нашої країни: так, Національний реєстр рекордів України зафіксував його, як «Найбільший герб України, створений за допомогою тривимірного друку». Масштабний проект тривав протягом всього виставкового дня, розміри герба склали 115см х 69см х 3см.

 

1110231
Незважаючи на те, що цей ринок в Україні тільки формується, поза всяким сумнівом, незабаром ми станемо свідками справжнього технологічного буму. Сподіваюся, що ця подія стане поштовхом до більш швидкого розвитку галузі тривимірного друку. А ми з задоволенням і надалі будемо висвітлювати заходи, які сприяють розвитку сфери високих технологій.