Просування сайтів SEOMARKET

Performance агенція

онлайн-просування

Збільшуємо ваші продажі за допомогою комплексних маркетингових рішень
*Гарантуємо виконання трафіку 100% або компенсуємо його за свій рахунок!

Прокрутіть сторінку вниз

Переваги
роботи з Seomarket

Чому нам довіряють

Наші переваги

Частина послуг
компанії Seomarket

Перейти в розділ  “Всі послуги”

Наші послуги

Частина наших
улюблених клієнтів

Ми можемо пишатися довірою таких клієнтів як:

Сертифікати

Seomarket – сертифікований партнер Google і Yandex.

Seomarket — сертифицированный партнер Google и Yandex.
Seomarket — сертифицированный партнер Google и Yandex.
Seomarket — сертифицированный партнер Google и Yandex.
Seomarket — сертифицированный партнер Google и Yandex.

Наші клієнти та сертифікати

SEO просування

SEO просування сайту (Search Engine Optimization) – комплекс заходів, спрямований на поліпшення видимості сайту в органічному пошуку. SEO є одним з найбільш ефективних і найменш витратних методів залучення цільових користувачів на сайт.

Компанія Seomarket є сертифікованим преміум партнером Google і Яндекс. Ми допомагаємо вирішувати завдання бізнесу і гарантуємо результат!

Терміни: Початок зростання вже в перший місяць після впровадження доробок.

Seo просування

Над SEO проектом працюють

Интернет-маркетолог

SEO експерт

Помічник SEO експерта

Usability-фахівець

Web-аналітик

Копірайтер

Чому SEO
довіряють нам

Стартуємо в 1-й день після укладення договору

Власне унікальне
програмне забезпечення

Написання контенту на сайт і для статей

Зниження ціни кліка з кожним місяцем

Динамічне зростання трафіку
починаючи з 1-го місяця

Робота на збільшення
ваших продажів

Робота над посадочними
сторінками

Зручна звітність online, зустрічі

Чому SEO довіряють нам

Над SEO проектом працюють

Інтернет маркетолог

SEO експерт

Помічник SEO експерта

Usability-фахівець

Копірайтер

Web-аналітик

Чому SEO
довіряють нам

Стартуємо в 1-й день після укладення договору

Власне унікальне
програмне забезпечення

Написання контенту на сайт і для статей

Зниження ціни кліка з кожним місяцем

Динамічне зростання трафіку
починаючи з 1-го місяця

Робота на збільшення
ваших продажів

Робота над посадочними
сторінками

Зручна звітність online, зустрічі

Чому SEO довіряють нам

Залиште заяву
на послугу в три кроки

1. Заповніть ваші дані2. Виберіть послугу.

3. Залиште коментар або питання.


Заява на послугу

Наші
кейси

Роботи, якими ми можемо похвалитися.

Кейси

Новини
і блог

Блог

SEO просування
з досвідом в 10 років

Seomarket – це агенство інтернет реклами, що спеціалізується на просуванні сайтів (Київ та Україна), ефективної SEO розкручування сайтів (Google і Яндекс) по всьому світу і СНД, рекламі під всі пошукові та соціальні майданчики. Найбільше популярністю користуються такі послуги просування як:

  • Контекстна реклама сайтів;
  • SEO просування сайтів по трафіку;
  • SEO розкрутка сайтів по позиціях пошукових запитів в ТОП;

Якщо Вам необхідна реклама інтернет-магазину або просування сайту компанії послуг в інтернеті, комплексне просування сайтів, наша SEO компанія зробить все можливе для максимально швидкого досягнення бажаних результатів. У комплекс послуг входять як аудит і рекомендації щодо оптимізації сайтів при SEO просуванні або розробці оптимізованого сайту, простановка посилань на обнародувано сайти, крауд-маркетинг, збір семантичного ядра, написання контенту, розробка структури сайту, Usability рекомендації для поліпшення конверсії, так і WEB- аналітика, послуги з налаштування та ведення контекстної реклами.

SEO просування сайту в пошукових системах – це набір дій для поліпшення видимості сайту в пошуковій видачі по цільових тематичним ключових запитах, спрямований на збільшення цільового трафіку на сайт. Це послуга, на якій ми спеціалізуємося, і напрацюваннями якою ми пишаємося! Digital реклама вашого веб-сайту заслуговує бути на найвищому рівні! Залишайте заявку на просування сайту, і ми подбаємо про Ваш бізнес в інтернеті, ціна за послуги Вас приємно здивує.

Переваги SEO просування в нашій студії для бізнесу:

  • Поліпшення ранжирування сайту в результатах видачі пошукових систем;
  • Ранжування сайту на Google Картах, розміщення в Google My Business і формування;
  • Розвиток бренду і підвищення лояльності;
  • Ефективний канал просування;
  • Сайт, який відповідає всім вимогам пошукових систем;
  • Збільшення органічного трафіку (без прив’язки до ціни кліка);
  • Внутрішня оптимізація сайту відповідно до запитів цільової аудиторії.

Що таке SEO?

SEO (Search Engine Optimization) – це оптимізація і розкрутка сайту з метою підвищення його позицій в цільової пошуковій видачі по конкретним ключовим запитам. Метою є нарощування органічного (природного) трафіку на сайт, залучення цільової аудиторії з пошукових систем.

Що робить SEO специалист?

Діяльність SEO фахівця спрямована на комплексне SEO просування сайту. У коло обов’язків входить всебічний аналіз майданчики (поточні позиції у видачі, аудит, оцінка якості контенту) а також заходи, спрямовані на внутрішню і зовнішню оптимізацію інтернет-ресурсу.

Різниця між SEO та контекстною рекламою?

Контекстна реклама передбачає показ платних рекламних оголошень в пошуковій видачі (текстові оголошення) і на сайтах-партнерах пошукача (Медійна мережа). Оплата відбувається за кожен перехід по оголошенню, на відміну від SEO, де трафік нарощується природним шляхом і платити за переходи не потрібно. У порівнянні з SEO, контекстна реклама має моментальний короткостроковий результат.

Хто такі SEO оптимізатори?

SEO оптимізатор – фахівець, основним завданням якого є підвищення видимості сайту в пошукових системах (виведення в ТОП видачі по конкретному запиту). Фахівцем оцінюється технічний стан сайту для просування, внутрішня оптимізація сайту і зовнішнє просування.

Що таке зовнішня оптимізація сайту?

Зовнішня оптимізація – це комплекс заходів, що приводяться з метою поліпшення зовнішніх чинників ранжирування сайту. В першу чергу, це нарощування маси, наприклад, написання тематичних статей на інших тематичних ресурсах (донорах) з активним посиланням на просувається сторінку сайту (акцептор).

Що таке внутрішня оптимізація сайту?

Внутрішня оптимізація – виявлення ключових факторів ранжирування і їх впровадження на сайті, впровадження вимог пошукових систем. Наприклад, це приведення структури сайту у відповідність цільових запитах і очікуванням цільової аудиторії, технічна оптимізація коду сайту. Метою даного процесу є збільшення релевантності сторінок запитам.

Як відбувається SEO оптимізація?

Насамперед проводиться аналіз конкурентів в конкретній ніші ринку, перевіряється видимість сайту, контрольний профіль, формується семантичне ядро по розділах, категоріях і конкретних товарних сторінок (при готової структурі сайту). Після цього, проводиться робота над внутрішньою і зовнішньою оптимізацією сайту.

Чим SMM відрізняється від SEO?

Основною відмінністю між SMM і SEO виступає джерело залученого трафіку. Якщо SEO передбачає оптимізацію під пошукові системи (такі як Google і Яндекс), то за допомогою SMM залучається трафік з різних соціальних мереж, блогів і форумів. Відмінність SMM також в тому, що цей інструмент дозволяє вести комунікацію з цільовою аудиторією.

Що таке SEO-аудит?

SEO-аудит – це комплексна перевірка сайту на предмет відповідності його параметрів вимогам пошукових систем. В першу чергу, проводиться аналіз вмісту сайту і його структури, технічних параметрів, якість розміщеного на сторінках контенту. Без SEO-аудиту неможливо ефективно просувати сайт.

Як вибрати підрядника SEO?

Підрядник по SEO повинен відповідати таким критеріям: 1) Наявність інструментарію для просування – повинна бути можливість надати комплексне просування сайту (з детальною стратегією і звітами, грамотної SEO-оптимізацією). 2) Наявність великих клієнтів і фахівців високого рівня. 3) Вигідна пропозиція саме для вашого бізнесу.

Чи потрібно SEO просування?

Якщо компанія продає товари або послуги через сайт, то SEO просування необхідно. Це саме той інструмент, який призведе цільову аудиторію (покупець) на ваш сайт (продавець). SEO – це оптимальний за витратами спосіб збільшити кількість відвідувань інтернет-ресурсу на постійній основі, а відповідно – безпосередньо підняти продажі.

Скільки коштують послуги SEO?

Вартість SEO послуг залежить від обраної стратегії просування, обсягу робіт по внутрішній і зовнішній оптимізації сайту. Мінімальний бюджет може коливатися від 300 у.о. в місяць до кількох тисяч. Звернення до компетентного підряднику SEO завжди окупає витрати на просування, оскільки забезпечує стабільний приріст клієнтів.

Якщо Вас цікавить SEO просування, звертайтеся в Seomarket, ми підберемо для вашого бізнесу вигідну і ефективну стратегію!

Якщо залишилися питання, пишіть їх в коментарях, і ми обов’язково їх додамо до статті!

Ціна SEO просування

Вартість SEO просуванняКількість запитівКількість сторінок
від 8000 грн.до 30до 3
від 12000 грн.до 200до 20
від 20000 грн.від 200від 20

Відгуки
наших клієнтів